קיצוני סופה: בולט ישחק עם יונייטד במשחק ידידות הקיץ

האצן יגשים חלום כשיכדרר על הדשא באולד טראפורד, ואולי יוכיח סוף סוף את טענותיו על כך שהוא מתאים לרמות הגבוהות ביותר בענף: "אהיה השחקן הכי מהיר על המגרש"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.07.13 - 22:30
אם לא הקריירה באתלטיקה... בולט בביקור הקודם באולד טראפורד(GETTYIMAGES)
אם לא הקריירה באתלטיקה... בולט בביקור הקודם באולד טראפורד(GETTYIMAGES)
תחילת כתבהאת החלום שלו להיבחן במדי קבוצת כדורגל מהפרמייר ליג אוסיין בולט כנראה כבר לא יגשים, אבל זה לא אומר שהוא לא יזכה לכדרר לצד כמה מהשמות הגדולים של הענף: ב-9 באוגוסט הסופר סטאר הג'מייקני צפוי ללבוש את החולצה של קבוצתו האהודה מנצ'סטר יונייטד ולקחת חלק פעיל במשחק הוקרה עבור ריו פרדיננד.

כזכור, בולט הכריז יותר מפעם אחת כי לעיתים חולפות בראשו מחשבות לפרוש מאתלטיקה ולנסות את מזלו בכדורגל, מתוך ידיעה שהוא באמת מספיק טוב בכדי להשתלב ברמות הכי גבוהות שלו. "אהיה השחקן הכי מהיר על המגרש, אבל יש לי גם יותר מזה", צוטט בעבר בהקשר לנושא. ובכן, כעת לכולנו תהיה הזדמנות לבדוק את כישוריו עם הכדור, שכן בולט נכלל ברשימת השחקנים שאמורים לשחק במשחק ידידות באולד טראפורד בעוד חודש.

ריו פרדיננד מציין בימים אלו עשור בתיאטרון החלומות ולרגל כך ייערך לו משחק הוקרה. אחרי הפצרות חוזרות ונישנות בבוס החדש שלו, דייויד מוייס, נראה כי גם בולט יגיע למשחק וישתף פעולה עם הבלם, שנשחב למעריץ של האצן. הנושא כפוף לאישור המועדון, וההחלטה הסופית תתקבל בשבוע הבא. היריבה במשחק עצמו תהיה סביליה מהליגה הספרדית.

בולט היה מצוי בעבר בקשרי ידידות עם אלכס פרגוסון, וכבר קיבל ממנו הזמנה להשתתף במשחק מול ותיקי ריאל מדריד שנערך לפני חודש, אלאל שמאז פרגי הספיק לפרוש ובולט לא קיבל את ההזמנה מאלו שניהלו את המשחק במקום הסקוטי. שיאן העולם בריצה ל-100 ו-200 מטרים כבר ביקר באולד טראפורד אחרי המשחקים האולימפיים, במשחק פרמייר ליג מול פולהאם, וקיבל קבלת פנים חמה והבטחה שידרוך שם על הדשא יום אחד.