שצ'סני הבריח פלאפון? הסלפי שמשגע את כולם

אנגליה בהלם: מיד כשתם המשחק, השוער העלה צילום מהדשא עם חבריו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.03.14 - 09:39
תחילת כתבה

זה היה יום גדול בפרמייר ליג. זה התחיל עם הניצחון הענק (0:3) של ליברפול על יונייטד שקבע סופית: המרסיסיידרס מסוגלים להתמודד על האליפות ואילו השדים האדומים לא ראויים לזכות בכרטיס לליגת האלופות. משם, העיניים עברו לווייט הארט ליין כשארסנל השיגה 0:1 קטן אבל קריטי נגד טוטנהאם בדרבי הגדול של צפון לונדון.

נתחיל עם הניצחון של ליברפול או יותר נכון עם הכישלון של דייויד מויס. "זה היה סיוט, ממש ככה. זה אחד הימים הקשים שהיו לי בכדורגל", סיכם וויין רוני את התבוסה. יום אחרי המשחק, הפרשנים באנגליה מתייחסים לשיפוט של מרק קלטנבורג ומנתחים כל מהלך.

בעוד חלק מהם קוראים להעניש אותו (בפנדל אחד הוא טעה ואילו פנדל נוסף גבולי לגמרי) יש גם כאלה שטוענים כי הוא קיבל את ההחלטות הנכונות. ב'מירור' למשל טוענים כי הוא צדק ברוב המקרים אבל לא שלט במשחק. על פי הניתוח שלהם: הטעויות שלו הם אי הוצאת אדום לרפאל, שליפת אדום לוידיץ' (למרות שהגיע במקרה הזה פנדל) ופיספוס של פנדל נוסף כשקאריק ביצע עבירה על סטארידג'.

למרות זאת, דווקא הדרבי של לונדון משגע את אנגליה או יותר נכון תמונה אחת. באנגליה כבר חושדים ששצ'סני עלה למגרש עם פלאפון לנוכח העובדה שהוא צילם תמונת סלפי ביחד עם פודולסקי וגיבס מיד בשריקת הסיום. התמונה כבר הפכה לסיפור החם בעיתוני אנגליה, שטוענים כי זה לבטח יהפוך לטרנד עכשיו בקרב כדורגלנים בממלכה. ככל הנראה, ברגע השריקה, השוער הפולני רץ לספסל, לקח את הסלולר שלו והצטלם על חבריו על רקע היציעים בווייט הארט ליין, דבר שלבטח לא גורם לנחת בקרב אוהדי טוטנהאם.