הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הדיל ישתלם: קורטואה ישלש את שכרו בצ'לסי

הבלגי מרוויח כיום "רק" 30 אלף ליש"ט בשבוע ויקבל בלונדון חוזה חדש

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.09.14 - 11:42
תחילת כתבה

טיבו קורטואה המתין שלוש שנים כמושאל באתלטיקו מדריד ובקיץ החולף הגיעה ההזדמנות גם בקבוצת האם שלו. צ'לסי החזירה לשורותיה את השוער הבלגי, שבקרוב צפויה לקבל חוזה חדש ולשלש את שכרו בסטמפורד ברידג'.

קורטואה עובד בינתיים על חוזהו הראשוני בצ'לסי, במסגרתו הוא משתכר "רק" 30 אלף ליש"ט בשבוע - בהחלט שכר נמוך ביחס לנהוג בפרמייר-ליג. באנגליה פורסם כי המועדון נחוש להחתים את הבלגי על חוזה חדש, במסגרתו ישלש את משכורתו הנוכחית.

ז'וזה מוריניו וראשי ההנהלה מקווים שקורטואה יחתום על החוזה החדש עד סוף ספטמבר, זאת במטרה להבטיח את הישארותו של השוער המוכשר לתקופה ארוכה. הבלגי קיבל בינתיים את המושכות, אבל פטר צ'ך הוותיק עדיין נאבק על משבצת השוער הראשון.

צ'ך בן ה-32 היה בקיץ האחרון על הכוונת של פאריס סן ז'רמן ומונאקו, כאשר שני המועדונים הצרפתים העשירים רצו להיעזר בו למאבקי ליגת האלופות. הצ'כי נחוש להוכיח עצמו במועדון בו שיחק ב-10 השנים האחרונות ובמדיו זכה בשלוש אליפויות אנגליה, 4 גביעים, בליגת האלופות ובליגה האירופית.

בשבת הבאה תארח צ'לסי את סוואנזי, כאשר בין הקורות צפוי לפתוח שוב טיבו קורטואה - שעמד בשער הכחולים בכל שלושת משחקי הליגה העונה.