ראניירי: "אני מאמן כדי שאוכל לשמח אנשים"

צפו במחווה המרגשת של אוהדי לסטר למנג'ר, לפני משחק האליפות בראשון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.04.16 - 20:18

תגיות: לסטר

תחילת כתבה

אחרי שהיה במשך שנים הבדיחה של הכדורגל האירופי, קלאודיו ראניירי רחוק כעת 90 דקות מהיסטוריה. ניצחון ביום ראשון (16:05) על מנצ'סטר יונייטד באולד טראפורד, יעניק ללסטר אליפות מדהימה וישלים את סיפור הסינדרלה הגדול. אוהדי השועלים כבר מתכוננים לאירוע הבלתי נתפס והחליטו לערוך מחווה למנג'ר.

ראניירי הוזמן לאולפן של המועדון שם הגישו לו מכשיר טאבלט בו הוקרנו קטעי וידאו של אוהדי הקבוצה המברכים אותו. "מה שעשית עבור העיר הזאת הוא מדהים, אתה מיוחד במינו", אמרה אוהדת שעובדת בשוק בלסטר, לפני שאוהד נוסף ביקש ממנו להישאר במועדון גם בעונה הבאה. אוהדת נוספת סיפרה כמה היא רוצה לחבק אותו, אחד אחר קרא לו "אל" והודה לו על כך שהגיע למועדון. נהג אוטובוס סיפר על האהדה שלו ושל חבריו לתחנה לאיטלקי, אוהדים נוספים קראו לו "אגדה" וסיפרו כי ידברו על מה שעשה גם בעוד עשרים שנים.

"אני עובד בעבודה שלי כי אני פשוט אוהב לשמח אנשים", סיפר ראניירי, שהתקשה מאוד להסתיר את ההתרגשות שלו מהצפייה במחווה, "אני מקריב מעצמי עבור האוהדים ואני פשוט אוהב את זה". לסטר זקוקה ל-3 נקודות ב-3 המחזורים האחרונים כדי להיות מוכתרת כאלופה, וכאמור, ניצחון על יונייטד בחוץ יפתח את החגיגות כבר בראשון הקרוב. ג'יימי וארדי יעדר מהמשחק בגלל הרחקה.

ראניירי צפוי להשלים את הזכייה הסנסציונית בתואר, במה שיהיה עבורו סגירת מעגל. ב-2004, רומן אברמוביץ' פיטר את האיטלקי מצ'לסי בטענה שהוא "לעולם לא יזכה באליפות". אם לסטר תשיג את 3 הנקודות בשני המחזורים הבאים, היא תגיע לסטמפורד ברידג' במחזור הנעילה כאלופה, כלומר, שחקני הבלוז יערכו "משמר כבוד" למנג'ר הוותיק ושחקניו.