ראניירי: "אבקר את אמי, לא אצפה בטוטנהאם"

לסטר תוכל לזכות בתואר הערב. ואן חאל: "התפיסה של הות'? לגיטימית רק בסקס"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.05.16 - 21:44

תגיות: לסטר

תחילת כתבה

הסיפור המופלא של לסטר אמנם לא נחתם סופית אתמול (ראשון), אבל אחרי ה-1:1 של השועלים באולד טראפורד מול מנצ'סטר יונייטד, התחושה היא שהאליפות הסנסציונית של השועלים היא רק עניין של זמן. הכחולים מוליכים את הטבלה כעת בהפרש של שמונה נקודות, כשהשנייה, טוטנהאם, תהיה חייבת לנצח הערב את צ'לסי בחוץ כדי לשמור את מירוץ האליפות בחיים.

מי שגנב את ההצגה, כרגיל, אחרי המשחק הוא המאמן קלאודיו ראניירי, שהודה שבזמן המשחק של הספרס מול צ'לסי הוא בכלל יהיה במטוס חזרה מאיטליה, כך שאם קבוצתו תבטיח היום את האליפות הוא יהיה האחרון שיידע על כך. "אני מאוד אשמח לראות את המשחק של טוטנהאם אבל אני אהיה בדיוק בטיסה חזרה מאיטליה", אמר המאמן. "אמי בת 96 ואני רוצה לאכול איתה ארוחת צהריים. אני אהיה האיש האחרון באנגליה שיידע אם אנחנו אלופים". אם זה לא יקרה מחר, לסטר תוכל להבטיח אליפות אם תנצח את אברטון ביום שבת, יחד עם ג'יימי וארדי שיחזור מהרחקה.

"לא באנו לאולד טראפורד כדי לזכות באליפות, באנו לכן כדי לעשות הופעה טובה כי ידענו שזה משחק קשה", אמר המאמן האיטלקי. "התיקו היה מוצדק. ב-15 הדקות הראשונות היינו קצת מבוהלים, אבל הבקענו ברגע הנכון וקיבלנו ביטחון. בראש שלי טוטנהאם תנצח את שלושה המשחקים שנותרו לה. אני מרוכז אך ורק במשחק מול אברטון. אנחנו חייבים להמשיך ולהיות מרוכזים".

ראניירי התייחס גם לאדום שספג הקשר שלו דני דרינקווטר וההחלטה להתעלם מהמפרק שנתן מרוואן פלאייני לרוברט הות': "לדעתי ההחלטה בנוגע לדרינקווטר לא הייתה נכונה ודווקא לווין רוני הגיע כרטיס צהוב שני. אבל אני מקבל את החלטתו של השופט. פלאייני? זאת לא הייתה הופעה טובה מבחינתו". הבלגי, אגב, צפוי לעמוד לדין ולספוג הרחקה בעקבות צילומי הטלוויזיה.

מי שעוד התייחס לתקרית של פלאייני וסיפק עוד משפט לרשימת הציטוטים ההזויים שלו הוא לואי ואן חאל: "אני לא חושב שמדובר באדום. אם אני הייתי תופס בשיער שלך גם אתה היית מגיב ככה. דבר כזה לגיטימי רק בסקס מזוכיסטי. מה שהות' עשה לפלאייני זה פנדל. רוצה שאני אתפוס אותך בשיער? מה הייתה התגובה שלך? השיער שלך קצר בהרבה", אמר המאמן למראיין מרשת BBC.

על המשחק עצמו אמר המנג'ר ההולנדי: "אני חושב ששיחקנו את אחד המשחקים הטובים שלנו העונה אבל זה לא הספיק. יצרנו המון מצבים. לסטר מאוד מסוכנת וידענו את זה. אנחנו עדיין במירוץ אבל זה יהיה קשה מאוד".

מגן לסטר, דני סימפסון, הוסיף: "ננסה להתכנס מחר ולראות את המשח של טוטנהאם. נראה מה יקרה". כובש השער ווס מורגן הוסיף: "זה היה משחק קשה מאוד. יונייטד שלטה במגרש. התואר יהיה שלנו רק כשנצליח לשים עליו את שתי הייידים שלנו".