הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מוריניו בגילוי לב: החיים שלי במנצ'סטר הם אסון

המיוחד, שמתגורר בקביעות בבית מלון, מספר בראיון: "זה לא פשוט כלל. מכיר מצוין את צלמי הפפראצי, הם עוקבים אחריי. אני רחוק מאשתי ומשני ילדיי שנשארו בלונדון". על פוגבה: "צריך זמן כדי להתאקלם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.10.16 - 10:45
"חיי במנצ'סטר הם אסון". מוריניו (Getty)
"חיי במנצ'סטר הם אסון". מוריניו (Getty)
תחילת כתבה

רגע לפני הדרבי של מנצ'סטר הערב (רביעי) במסגרת שמינית גמר גביע הליגה, התקשורת הבריטית פירסמה הבוקר ראיון בארבע עיניים עם מאמנה של יונייטד, ז'וזה מוריניו. מעבר לעובדה כי המיוחד מתקשה, נכון לעכשיו, להצליח עם קבוצתוו, הוא שפך את לבו על החיים הלא פשוטים בעירו החדשה, על צלמי הפפראצי ועל המרחק מאשתו ומשני ילדיו.

מוריניו התייחס לסיטואציה הלא פשוטה בה הוא נמצא: "מרכז החיים של שני ילדיי נמצא בלונדון. בתי מאתילדה בת ה-20 לומדת באוניברסיטה ובני ז'וזה ג'וניור בן ה-17 קיבל מלגה בפולהאם וחתם לא מזמן על חוזה לשנתיים. הם כבר לא בגיל שבו הם יכולים לבוא איתי לכל מקום וזו הפעם הראשונה שהמשפחה חיה בנפרד".

הפורטוגלי בן ה-53, שהצטרף בקיץ האחרון לשדים האדומים אחרי פיטוריו של לואיס ואן חאל, מתגורר בימים אלו לבדו במלון במרכז מנצ'סטר. אשתו מאתילדה פאריה ושני ילדיו החליטו להישאר בביתם המוכר בלונדון, שמרוחקת כ-260 קילומטרים דרומית ממקום מושבו של מוריניו.

המיוחד דיבר בגילוי לב על החיים הקשים בבית המלון: "אני מכיר מצוין את צלמי הפפראצי, זה מדהים בעיקר משום שהם שם,כל יום, בדיוק באותו המקום. הם מכירים את שם המלון ורודפים אחריי, כל אחד יודע מתי אני יוצא ומתי אני חוזר. זה אסון מבחינתי, אני אפילו לא יכול לצאת למסעדות או לסתם הליכה ברחוב". אבל אל תדאגו למיוחד, הוא מצא פתרון: "יש לי את כל אפליקציות המזון שיעזרו לי להזמין אוכל כשאני רוצה".

כמו תמיד, מאמן מנצ'סטר יונייטד לא שכח לעקוץ גם את העיתונאים סביבו: "למרות זאת, אולי הם יצטרפו אליי אם אשיג דירה טובה, לא כמו הבתים הגדולים שהתקשורת טוענת שאני עומד לקנות". המיוחד הבטיח בחיוך: "אם זה יקרה, אני מודיע מראש שלא אבשל".

בראיון אחר, מוריניו הגן על הקשר פול פוגבה, שלא מציג יכולת יוצאת דופן עד כה: "לדעתי, הבעיה היא שהוא בא מסגנון שונה של כדורגל והוא צריך זמן בכדי להסתגל לכדורגל האנגלי, שקשה יותר מהשאר ובמיוחד בתפקיד שבו הוא משחק".