ארבעה ימים ברצף: מחרז לא הופיע לאימון לסטר

הקשר האלג'ירי זועם לאחר שהמעבר למנצ'סטר סיטי לא צלח

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.02.18 - 15:35
מחרז עצבני (getty)
מחרז עצבני (getty)

תגיות: לסטרריאד מחרז

תחילת כתבה

בימים האחרונים של חלון ההעברות, ריאד מחרז היה קרוב לעזוב את לסטר לטובת מנצ'סטר סיטי, אבל בסופו של דבר המו"מ לא יצא אל הפועל. כמו שזה נראה האלג'ירי המוכשר לא קיבל את הבשורה בצורה טובה כל כך והיום (שישי) הוא לא הופיע לאימון השועלים בפעם השנייה ברציפות.

סיטי הייתה מוכנה לשלם ללסטר עבור מחרז לא פחות מ-60 מיליון ליש"ט ולהוסיף שחקן, אבל השועלים דרשו 90 מיליון מה שגרם לה לסגת. האלג'ירי, שחוזר גם על ידי ליברפול אחרי מכירת קוטיניו לברצלונה, כבר הביע את רצונו לעזוב את המועדון, אבל כעת הוא ייאלץ להישאר בו לפחות עד לקיץ.

מחרז הגיע ללסטר בקיץ 2014 בתור אלמוני שנכשל בלה האבר, אבל עד מהרה הפך לאחד השחקנים המובילים בפרמיירליג. האלג'ירי היה שותף לאליפות ההיסטורית של השועלים ב-2015/16 ואף נבחר באותה שנה בתואר השחקן הטוב ביותר בליגה על ידי האוהדים והשחקנים ואף לשחקן השנה באפריקה.

אחרי שנה וחצי נוספות בהן לסטר לא הצליחה ליצור המשכיות ולרוץ בצמרת וכשמספר קבוצות בכירות התעניינו בשירותיו, מחרז התפתה ודרש לעזוב. סיטי קיוותה לצרף אותו בתור מחליף ראוי ללירוי סאנה, שנפצע לתקופה ממושכת. למרות שהמו"מ לא צלח, קשה להאמין שהאלג'ירי יישאר בשורות השועלים גם בעונה הבאה.

בנוסף, חברו של מחרז סיפר ל"ESPN": "הוא מאוד מאוכזב מהאירועים האחרונים ולא מבין מדוע לסטר התנהגה כך. זה החלון הרביעי בו היא אמרה לו שהוא יוכל לעזוב, הוא מרגיש שהוא עשה כל מה שביכולתו כדי לעזור למועדון הזה. הגעה לסיטי הייתה יכולה להיות חלום שמתגשם עבורו".