דרמה בלסטר: המסוק של הבעלים התרסק

על פי הדיווח, ויצ'אי סריבדאנפראבה היה בכלי הטיס שעלה באש מחוץ לאצטדיון. מגווייר: "מתפללים". מנדי: "מפחיד"

מערכת אתר ערוץ הספורט  27.10.18 - 23:03

תגיות: אנגליתלסטר

תחילת כתבה

דאגה בלסטר. מסוקו של הבעלים, ויצ'אי סריבדאנפראבה, התרסק הערב (שבת) מחוץ לאצטדיון קינג פאוור בסיום המשחק של השועלים מול ווסטהאם (1:1). יש לציין שהאחרון נוהג להגיע למשחקי הבית של הקבוצה באמצעות המסוק שלו והתאונה התרחשה במגרש החניה של האצטדיון.

עדי ראייה ראו כוחות משטרה ואמבולנסים ממהרים למקום ההתרסקות, שהובילה לאש בקרבת האצטדיון. אחד מהם אמר: "ראיתי הכל, המסוק הצליח לטוס רק מעל לאצטדיון לפני שהסתחרר והתרסק". מהמשטרה המקומית נמסר: "אנחנו מטפלים במקרה שאירע בסביבת אצטדיון קינג פאוור".

על פי הדיווחים, הבעלים היה על המסוק בעת ההתרסקות ובלסטר חוששים מהנורא מכל. חלוץ העבר של השועלים, גארי לינקר, צייץ בטוויטר: "שמעתי שמסוקו של הבעלים התרסק במגרש החניה". שחקני הקבוצה, הארי מגווייר, ג'יימי ורדי ו-ווילפרד אנדידי, צייצו אמוג'י של תפילה. מגן מנצ'סטר סיטי, בנז'מן מנדי, צייץ: "המחשבות והתפילות שלי עם כל מי שהיה מעורב בהתרסקות. זה עצוב מאוד ומפחיד".

מהמועדון נמסר: "אנחנו מסייעים בכל מה שאנחנו יכולים לכוחות המשטרה שמתמודדים עם מצב קשה. הודעה מפורטת יותר תימסר לאחר שמצב העניינים יתבהר".

סריבדאנפראבה רכש את לסטר בחודש אוגוסט ב-2010 והפך ליו"ר בפברואר 2011. תחתיו, השועלים זכו באליפות סנסציונית בעונת 2015/16.