פרגוסון הגיע לאימון יונייטד לפני טוטנהאם

ידרבן את שחקני השדים האדומים? פוצ'טינו פרגן: "הוא הכדורגל"

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.01.19 - 14:18
תחילת כתבה

מנצ'סטר יונייטד חזרה לעמוד על הרגליים תחת אולה גונאר סולשאר וחיברה ארבעה ניצחונות ליגה רצופים, אבל מחר (ראשון) מחכה לה אתגר רציני ראשון מאז הנורבגי לקח פיקוד. השדים האדומים יתארחו אצל טוטנהאם במטרה להישאר צמודים לחבורת הצמרת ובמאבק על הטופ 4.

המשחק הראשון בין השתיים העונה הסתיים לו כזכור, בנוק אאוט מוחץ של טוטנהאם עם 0:3 באולד טראפורד. יתרה מזאת, יונייטד הפסידה לתרנגולים בשלושת משחקי החוץ האחרונים ולא ניצחה אותם בוומבלי/ווייט הארט ליין מאז מארס 2012, אז נאבקה על האליפות עם מנצ'סטר סיטי.

באמצע השבוע, סר אלכס פרגוסון הגיע לאימון על מנת לשוחח עם שחקני יונייטד ולדרבן אותם וגם היום, לבקשתו של סולשאר, הוא עשה זאת. המנג'ר המעוטר ביותר בפרמיירליג נצפה באימון המסכם של השדים האדומים לקראת ההתמודדות החשובה.

עבור טוטנהאם, מדובר במשחק בו היא חייבת לנצח על מנת להמשיך ולרדוף אחרי ליברפול. אם היא תעשה זאת, היא תעקוף שוב את מנצ'סטר סיטי ותעלה למקום השני, לפחות באופן זמני עד למשחק הביתי שלה מול וולבס בשני.

במסיבת העיתונאים לקראת המשחק, מאוריסיו פוצ'טינו התייחס להתעניינות של הקבוצות הגדולות באירופה בכוכבים שלו וטען: "דניאל לוי הוא לא אדם שקל לעשות איתו עסקים. צריך לתת לו קרדיט כי כשהוא הגיע לפני 16 שנים טוטנהאם הייתה מועדון שונה לחלוטין".

פוצ'טינו התייחס גם למעשה של סולשאר, שביקש מסר אלכס פרגוסון לשוחח עם שחקני יונייטד. "אלו חדשות נהדרות בגלל שהמשמעות של הכדורגל זה פרגוסון. ולתת לו להיות מעורב זה גדול עבורו", החמיא מאמן טוטנהאם למנג'ר המעוטר ביותר בפרמיירליג.

"כשהוא חלה, איחלתי לו החלמה מהירה ואני לא יכול להסתיר את ההערצה שלי אליו ומערכת היחסים שלנו. אנחנו אנשי כדורגל", הוסיף פוצ'טינו. "האם הוא נתן ליונייטד אנרגיה חדשה? הוא המנג'ר הטוב בהיסטוריית הכדורגל. לראות אותו בכל יום זה עצום. הוא אנציקלופדיה של כדורגל".

הדפס