סוף טראגי: המטוס המרוסק של סאלה נמצא

החשש אומת: החלוץ נהרג בים. הודעה נמסרה למשפחה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.02.19 - 23:04
תחילת כתבה

החיפושים אחרי אמיליאנו סאלה הסתיימו היום (ראשון) כשצוות החיפושים הנרחב מצא את המטוס המרוסק ולמעשה אימת את החששות לפיהם החלוץ התרסק בים במהלך הטיסה שהייתה אמורה להביא אותו מצרפת לווילס לכבוד החתימה המתוכננת בקארדיף.

המטוס נמצא אחרי כמעט שבועיים ארוכים של חיפושים. למעשה, לפני שלושה ימים התגלתה מציאה ראשונה ודי מדאיגה. הצוות שתר אחרי החלוץ הארגנטיני מצא בחופי צרפת שני מושבים מהמטוס בו שהה וככל הנראה התרסק. היום, כאמור, החשש אומת והודעה נמסרה למשפחתו של החלוץ וכן למשפחות של יתר אנשי הצוות במטוס.

"אנחנו טסים מדי פעם למשחקים וחלק מהשחקנים אמרו שהם לא רוצים לעשות את זה יותר", סיפר בלם קארדיף סול במבה על הטראומה שנותרה בשחקני הקבוצה. "זה היה עמוק עד כדי כך. המאמן והמועדון הציע לנו איש מקצוע לדבר איתו אם אנחנו צריכים. הרבה מאיתנו היו צריכים להוריד את זה מהלב".

קרדיף שיחקה לפני 5 ימים, לראשונה מאז טראומת סאלה, והפסידה 2:1 לארסנל. "היינו זקוקים למשהו כמו המשחק הזה כדי לחזור לשגרה. זה היה שבוע קשה מאוד", סיפר במבה. "לפני המשחק, הייתה תחושה של 'בואו נעשה את זה בשביל סאלה'. המאמן אמר שאם מישהו מרגיש שהוא לא יכול לשחק, שיגיד ולא ננטור לו על זה טינה, אבל כולם רצו לשחק בשבילו ובשביל המועדון".