"ההוראות של סארי מסובכות מדי לשחקנים"

דיווח: המאמן "מבלבל" את חניכיו עם המשימות הטקטיות

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.02.19 - 08:51
(Getty)
(Getty)
תחילת כתבה

נדמה ששעון החול התהפך על הזמן של מאוריציו סארי בצ'לסי. אחרי התבוסה 6:0 למנצ'סטר סיטי, הגדולה ביותר של הבלוז בפרמייר-ליג, האיטלקי סופג ביקורות קטלניות מהתקשורת האנגלית, אך חמור מכך, מהשחקנים שלו, כך לפי ה"דיילי מייל".

בעיתון טוענים כי השחקנים "מבולבלים מכמות המשימות והמידע הטקטי שמנחית עליהם המאמן כדי לבצע את ה'סאריבול'". הם חוששים שההוראות שלו יותר מדי מסובכות. מצד שני, כך נטען, סארי עצמו מרגיש כי אין לו את השחקנים המתאימים כדי לשחק את סגנון הכדורגל אותו הוא רוצה להנחיל במועדון.

כרגע לפחות, נראה כי אין כוונה לפטר את סארי. האשה החזקה בקבוצה, מרינה גרנובסקאיה, שגם דחפה למינוי, תעניק הזדמנות נוספת למאמן, כך מדווחים באנגליה, לפחות בטווח הקצר. הבעלים, לפי העיתון, מוכן להיפגש עם סארי לאחר שזה ציין כי הוא לא משוחח באופן רגיל עימו לאחר ההפסד באתיחאד. בכל מקרה, מקום בין 4 הראשונות הכרחי לכך שהוא יישאר בעונה הבאה.

בינתיים, ב"אס" מריחים דם אצל צ'לסי וטוענים כי אדן הזאר מתקרב צעד נוסף אל עבר ריאל מדריד. הבלגי המצטיין, כך נטען, מבין כי המצב אליו נקלעה הקבוצה מעניק לו הזדמנות שיכול להיות שלא תחזור לבצע את המעבר עליו הוא חולם.

הדפס