כיאל: "הגיע הזמן שאשחק. אשוחח עם המאמן"

העתיד בברייטון והשאיפה בנבחרת. האזינו לקשר ב-"5 באוויר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.02.19 - 14:47
תחילת כתבה

פציעה בת חודשיים, ספסל, הפיכה לאחד השחקנים החשובים בברייטון ושוב לספסל - זה המסלול של בירם כיאל העונה. אחרי שהיה חלק בלתי נפרד במרכז הקישור של השחפים הקשר הישראלי שוב לא מקבל קרדיט מכריס יוטון ולא ממש מרוצה מכך.

בראיון ל"חמש באוויר" הכריז כיאל: "אני חושב שאני ראוי וצריך, וזה הזמן שלי לחזור להרכב אני אומר את זה פה בשידור ישיר למאמן. רציתי לשמור על שקט. התחלתי את העונה בצורה טובה מאוד, המשכתי להיות מקצוען התוצאות היו טובות אני מוביל את הקבוצה וניצחנו במשחקים קשים. אני בכושר טוב וצריך לשחק יותר ונראה מה יהיה מה יחליט המאמן".

"בליגה, לא פתחנו טוב את העונה ואנחנו חייבים להתעורר, להיות ביחד והלביא נקודות", הוסיף קשר ברייטון שנאבקת נגד הירידה. "היינו במצב של עשר נקודות מהקו האדום וחשבנו שיהיה קל, אבל זה לא. יש לנו מצב של חוסר מזל בפריימרליג. אנחנו במצב מסוכן כדי להשאר בליגה חשבנו שנהיה יותר רגועים, אבל צריך לעשות עבודה עכשיו. אני נמצא בכושר מאוד מאוד טוב מתחילת העונה וזה שאני לא מחשק זה קשור לזה שהוא רוצה להכניס שחקנים אחרים אבל אני כל הזמן אומר לו לתת לי לשחק".

על הנבחרת, שתפתח את קמפיין מוקדמות היורו בחודש הבא, אמר כיאל: "יש אופטימיות ויש אנרגיות טובות בנבחרת ואני מאמין שבסופו של דבר יגיעו תוצאות טובות".

ומה עם העתיד? "יש לי חוזה לעונה נוספת בברייטון, אבל בוא נגיע לקיץ ונחשוב מה יותר טוב בשבילי", טען כיאל. "אין שחקן שלא מאבד כושר משחק וחדות כשהוא לא מקבל דקות, אבל לא נראה לי שזאת הסיבה שאני לא משחק. אני מבחינתי רוצה לשחק כמה שיותר ועושה למאמן כאב ראש כדי לשחק. לא חזרתי מפציעה אז אין סיבה שלא אשחק".