צפו בקטטה בה היה מעורב ג'ורדן פיקפורד

שוער אברטון הגיב באגרופים, לאחר שארוסתו הושפלה בפאב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.04.19 - 12:15
תחילת כתבה

ג'ורדן פיקפורד עומד במרכזה של פרשיה מכוערת. שוער אברטון לקח חלק בתגרה בפאב והכה מספר אוהדי ניוקאסל. הטופיס כבר הודיעו שהם חוקרים את המקרה והוא צפוי לספוג עונש כבש.

פיקפורד הגיע לאברטון מסנדרלנד בקיץ 2017 ואמש (שני) הוא שב לעיר הולדתו בה בילה יום חופשי. השוער ישב עם ארוסתו מייגן דייויסון בפאב, בו ישבו גם אוהדי ניוקאסל, שנחשבים ליריבה המושבעת של החתולים השחורים ועד מהרה הוא הפך למושא ללעג.

בסרטון נראה שפיקפורד סופג עלבונות כמו "ידיים קטנות" ו"אצבעות חמאה", אבל שמר על איפוק. מאוחר יותר, עבר לפאב אחר, בו ארוסתו כבר הייתה זאת שהפכה למטרה, מה שגרם לו לאבד את העשתונות ולתקוף כמה אוהדים באגרופים.

"מישהו התעלל בבת זוגו של פיקפורד באופן מילולי והוא פשוט איבד את זה. הוא יצא החוצה כדי למצוא את אותו אדם, אבל לא הכה אותו והווידאו למעשה מראה מיצג נורא יותר ממה שבאמת היה בפועל", סיפר עובר אורח ל"דיילי מייל". "למרות זאת, אין דרך לעטוף את זה יפה - הוא היה שתוי וזה מאוד לא עזר שהוא הגיב לתקרית".

האם פול פוגבה צריך לעזוב את יונייטד? מה הסיכוי שקיליאן אמבפה יעבור לריאל מדריד? ומי ישבור את שיא ההעברות בקיץ. האזינו לפרק חדש של הנוסע המתמיד על מירוץ החימוש של הקבוצות הגדולות באירופה לקראת הקיץ. נדב יעקבי מארח את מיכאל וינסנדט ודני פורת. האזינו לפודקאסט: