לאפורט: "סיטי קבוצה טובה יותר מליברפול"

מאבק האליפות עולה מדרגה. הבלם: "רוצים לזכות בכל התארים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.04.19 - 14:14
תחילת כתבה

רגע לפני שהיא עולה על כר הדשא באיצטדיון "טוטנהאם הוטספר" החדש למשחק הראשון של רבע גמר ליגת האלופות, מנצ'סטר סיטי ממשיכה להתנדנד בין המקום הראשון לשני בפרמייר ליג. היום (ראשון) איימריק לאפורט התראיין לאתר "טלפוט" הצרפתי והתייחס למאבק האליפות: "אני חושב שאנחנו טובים יותר מליברפול".

"כשאתה מנצח כמעט את כל המשחקים בעונה, אתה בטוח שאתה חלק מקבוצה גדולה", אמר לאפורט. "זה צריך להמשיך, אנחנו צריכים לנצח את כולן, פפ מבהיר לנו את זה כל פעם מחדש. להיות חלק מרשימה של הקבוצות הגדולות בפרמייר ליג זה הישג חשוב, אני מקווה שנסיים את העונה בצורה חיובית עם כמה תארים".

על המאבק עם המייטירדס הוסיף הצרפתי: "לליברפול יש סגל מצוין, אבל אני מקווה שאנחנו נעשה את ההבדל. אנחנו כאן כדי לזכות בכל התארים, כולל ליגת האלופות, רוצים ללכת עד הסוף. מי עדיפה? אני חושב שאנחנו, אבל זה מתבטא בדברים הקטנים".

בכל הנוגע להיעדרות מהנבחרת אמר: "אין לי הרבה ברירות, אני מתמודד עם זה. זה חסר לי, הייתי בכל הנבחרות הצעירות והייתי קפטן, אבל מה שחשוב עכשיו זה ההצלחה של המועדון, זה מה שמדאיג אותי. לא היה לי המזל להיות חלק מהנבחרת הבוגרת, אבל אם יקראו לי אני אהיה מאושר, זה חלום עבורי. פפ היה מאוד מופתע שלא קיבלתי זימון העונה, אבל לא דיברנו על זה מעבר לכך".

הדפס