"ניצחון מול לסטר והיינו אלופים? בול***"

מנג'ר ליברפול, קלופ, אחרי צ'לסי: "אנחנו לא מועדים יותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.04.19 - 07:26
(Peter Byrne/PA Images via Getty Images)
(Peter Byrne/PA Images via Getty Images)
תחילת כתבה

ליברפול עשתה אמש (ראשון) צעד משמעותי במרוץ האליפות לאחר שגברה 0:2 על צ'לסי באנפילד, ארבעה מחזורים לסיום העונה.

המנג'ר המנצח, יורגן קלופ, התמוגג בסיום: "אני כל כך גאה בקבוצה. איזה איצטדיון, איזו אווירה. אני אסיר תודה על כך שאני חלק מזה. עכשיו נצטרך להתכונן לפורטו, קרדיף וכל מה שאחר כך".

"כמובן שלאחר המשחק הדבר הראשון שהתעניינו בו היה 'מה עשתה סיטי'", הודה הגרמני. "זה טבעי. אנחנו מצפים שהם ינצחו בכל המשחקים, אז אנחנו צריכים להשיג את כל הנקודות מהצד שלנו, ואם זה יספיק אז נהדר. אבל גם אם לא, אנחנו בטוחים ביכולת שלנו כקבוצת כדורגל מצוינת".

"הדבר הכי קשה להתמודד איתו זה מה שקורה מסביב. אם היינו שומעים שסיטי הפסידה 5 דקות לפני המשחק שלנו, זה לא היה עוזר. היינו מאבדים ריכוז. חכמים גדולים גם היו אומרים שניצחון מול לסטר היה משיג לנו כבר את האליפות. זה בול***. מה שחשוב זה שהיינו יכולים למעוד ולא מעדנו. אפשר לסגור את העניין הזה", חתם במנג'ר.

מנגד, מאוריציו סארי, שראה את קבוצתו מפסידה אחרי ארבעה ניצחונות רצופים בכל המסגרות, אמר בסיום: "שיחקנו היטב במחצית הראשונה, הצלחנו להגן נהדר וסיימנו עם רשת נקייה. אני מרוצה מההופעה שלנו, לדעתי שיחקנו טוב נגד יריבה מאוד חזקה. אנחנו משתפרים ממשחק למשחק".

"לפני שלושה חודשים לא היינו מחזיקים מעמד במשחק כזה", המשיך האיטלקי באופטימיות. "אבל היום הצלחנו להתמודד. היינו חסרי מזל אחרי השער השני, והיו לנו שלושה מצבים בשלוש דקות".