דיווח: סלאח דרש לעזוב את ליברפול בקיץ

המייטירדס הכחישו, סוכנו של הכוכב המצרי עקץ את ה"אס"

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.04.19 - 18:39
תחילת כתבה

האם מוחמד סלאח יעזוב את ליברפול בקיץ? לפי דיווח ב"אס", הכוכב המצרי ביקש מהנהלת המייטירדס שתמכור אותו, זאת בשל סכסוך קשה מאוד שהיה לו עם המנג'ר יורגן קלופ. ראשי המועדון ביקשו ממנו להמתין עם ההחלטה עד לסיום העונה ואם גם אז יחזיק באותה דעה, הוא אכן יקבל את מבוקשו.

התגובה של ליברפול לא איחרה לבוא והיא הודיעה שהיא מכחישה את הדיווח ה"מגוחך" בנוגע לסאלח. גם סוכנו של הכוכב המצרי ראמי עבאס עיסא הגיב בטוויטר: "מדברים שוב מהת*ת (AS)".

מוחמד סלאח אמנם מתקשה לשחזר את עונת השיא שסיפק ב-2017/18, אבל אין ספק שהוא נחשב לאחד השחקנים הטובים כיום באירופה. רק בקיץ האחרון, המצרי האריך את חוזהו בליברפול עד 2023 ואם קבוצה תתעניין בשירותיו היא תיאלץ לשלם עבורו סכום גבוה במיוחד.

כמובן שהקבוצה הרצינית ביותר בהקשרו של סלאח היא ריאל מדריד, שמשעוות לכוכב חדש בחלק הקדמי. גארת בייל צפוי לעזוב בקיץ והכסף שייכנס ממכירתו עשוי לעזור לבלאנקוס על מנת לבצע מהלך ולהנחית את המצרי בבירת ספרד. מלבדו, כמובן, הם מעוניינים גם באדן הזאר, שעתידו בצ'לסי אף הוא לא ברור.

למעשה, העיתוי בו נחשפה הפרשייה לא היה יכול להיות גרוע יותר מבחינתה של ליברפול. המייטירדס נמצאים בעיצומו של מאבק האליפות באנגליה ויקוו להשלים הערב (רביעי) את המשימה ברבע גמר ליגת האלופות ולזכות במפגש מול ברצלונה בארבע הגדולות של אירופה.