צפו. השאלה שהרתיחה את פפ: מאשימים אותי?

המאמן נזף בתקשורת. וגם: השיחה עם סטרלינג לאחר השלושער

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.05.19 - 07:02
תחילת כתבה

הפנים המאושרות של פפ גוארדיולה אחרי שהקבוצה שלו, מנצ'סטר סיטי, הביסה 0:6 את ווטפורד והשלימה טרבל מקומי היסטורי, מהר מאוד שינו גוון במהלך מסיבת העיתונאים שלאחר המשחק, והייתה זו שאלה אחת שהרתיחה אותו במיוחד.

"רוברטו מנצ'יני (מאמן סיטי בעבר) גילה כי הוא קיבל כסף מהצד מהבעלים בזמן שהיה מנג'ר סיטי, האם גם אתה קיבלת תשלומים מהצד?". גוארדיולה, שלא רגיל לשאלות שמעמידות אותו באור שלילי לאחר ניצחונות גדולים, עיקם את הגבות, נכנס לתפקיד המורה והחל לנזוף בעיתונאי.

"אתה יודע איזו שאלה אתה שואל אותי?", הוא פתח, "אם קיבלתי כסף מגורם אחר. עכשיו? כאן? היום? בכנות, אתה חושב שמגיע לי שאשאל שאלה כזו ביום שבו זכינו בטרבל. האם קיבלתי כסף? אתה מאשים אותי בכך שקיבלתי כסף?".

צפו באוהד שטוען ליחס מפלה לסיטי ע"י התקשורת:

לאחר שנרגע מעט, המשיך ודיבר על החקירה שמתבצעת נגד סיטי על עבירות של הפייר-פליי הפיננסי: "אנחנו לא אשמים עד שהוכח שאנחנו אשמים. המועדון הזה עשה קפיצת מדרגה בגלל שהשקיע הרבה כסף. אפשר לעשות את זה בלי שחקנים ברמה הכי גבוהה? אין סיכוי. כסף עוזר לך לרכוש שחקנים נהדרים, זה נכון".

"בנוגע לחקירה של אופ"א, אנחנו מחכים. אם ניענש, נקבל זאת. אבל אני מקשיב ליו"ר והמנכ"ל, הם אומרים לי למה אנחנו תחת חקירה ואני סומך עליהם. הם אומרים לי שאנחנו פועלים בהגינות ותחת החוקים. אני מאמין להם. אם היריבים שלנו חושבים שזה רק על כסף, זה בסדר".

אבל זה לא הקטע היחיד של גוארדיולה שהפך לוויראלי בתום המשחק. לאחר שריקת הסיום צולם המאמן "מרביץ תורה" בראחים סטרלינג ונותן לו הוראות טקטיות. כן, אותו סטרלינג שרק לפני דקות אחדות זכה בגביע עם תצוגה נהדרת ושלושער (לאחר מכן נקבע שהוא כבש רק שניים) לרשת של ווטפורד. צפו בקטע: