מראדונה: "אני צריך לאמן את יונייטד"

דייגו בראיון באנגליה: "יכול לזכות שם בתארים. פוגבה? לא עובד מספיק". על אולד טראפורד: "כומ הבומבונרה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.06.19 - 20:59
יגיע לאנגליה? מראדונה (Getty)
יגיע לאנגליה? מראדונה (Getty)
תחילת כתבה

מאז פרישתו של סר אלכס פרגוסון ב-2013, מנצ'סטר יונייטד לא מצאה מאמן שייכנס לנעליו. דייויד מויס, ראיין גיגס, לואי ואן חאל, ז'וזה מוריניו ואלה גונאר סולשיאר עמדו על הקווים באולד טראפורד בשש השנים האחרונות, אבל פרט לזכייה בליגה האירופית, השדים האדומים ידעו בעיקר אכזבות. בעונה הבאה הנורבגי יקבל צ'אנס לפתוח את העונה ולעשות סוף לרצף השלילי, אבל גם הוא יודע שמדובר באתגר עצום. אז מה הפיתרון? דייגו מראדונה. זה, כמובן, בהנחה שאתם שואלים את דייגו מראדונה.

"אם מנצ'סטר יונייטד מחפשת מאמן, אני האיש שלה", אמר הארגנטינאי בראיון למגזין "פור פור טו", "אני יודע שהם מוכרים הרבה חולצות בכל העולם, אבל הם צריכים גם לזכות בתארים. אני יכול לעשות את זה איתם".

מראדונה שמאמן כיום את דוראדוס המקסיקנית, הוסיף: "מנצ'סטר יונייטד הייתה הקבוצה המועדפת עליי באנגליה במשך הרבה זמן. עברו שם הרבה שחקנים והייתה להם קבוצה גדולה תחת אלכס פרגוסון. אבל עכשיו אני חייב לומר שמנצ'סטר סיטי המועדפת עליי באנגליה. אני יודע שאתה לא אמור לשנות קבוצות ככה, אבל זה בכלל קון (אגוארו). אנחנו מדברים הרבה והוא משחק בקבוצה טובה".

מראדונה הוסיף על השדים האדומים: "ביונייטד אהבתי את אנדר הררה. פול פוגבה? הוא לא עובד מספיק קשה". כוכב העבר סיפר גם על ההתרשמות שלו מאולד טראפורד מימיו כשחקן ברצלונה בשנות ה-80: "שיחקתי שם (ברבע גמר גביע המחזיקות בעונת 1983/84). איזה רעש היה באצטדיון, זה היה כמו הבומבונרה".