אריקסן: "רוצה לנסות יעד חדש בקריירה שלי"

כוכב טוטנהאם הבהיר בנוגע לעתידו: "ריאל זו קפיצת מדרגה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.06.19 - 14:47
תחילת כתבה

בעונה האחרונה כריסטיאן אריקסן נתקל בכל פעם מחדש באותה שאלה כשנתקל בעיתונאים: "אתה תשחק עבור טוטנהאם בעונה הבאה?". לרוב, הכוכב הדני התחמק והשאיר את השאלה תלויה באוויר, אבל במחנה האימונים הנוכחי של נבחרת דנמרק הוא הסיר את העננה והתייחס לראשונה לעובדה שהוא עשוי לעזוב את טוטנהאם בקיץ הקרוב.

"יש לי המון כבוד לטוטנהאם", הבהיר אריקסן תחילה. "אבל באותה נשימה אגיד שאני רוצה לנסות משהו חדש. אני מקווה שנדע במהלך קיץ, זאת התכנית, אבל בכדורגל אי אפשר לדעת מה יקרה. כולם רוצים לדעת מהר, אבל לפעמים הדברים לוקחים זמן. זה תלוי בהנהלת טוטנהאם, או במועדון אחר שיציע עלי הצעה. אם זה לא יקרה אצטרך לשבת עם המועדון ולדון על חוזה חדש".

אריקסן התייחס לשמועות על ריאל מדריד: "זאת קפיצת מדרגה, אבל דורש מריאל לפנות לטוטנהאם ולהגיד להם שהם רוצים את אריקסן. הם לא עשו את זה עד כה עד כמה שאני יודע. זה תלוי בהרבה דברים, אבל גם אם לא תקפוץ הזדמנות, למה לא להישאר בטוטנהאם?"

בתוך כך, גם בריאל מדריד עדיין אין תמימות דעים בנוגע לאריקסן. ע"פ דיווחים בספרד ההתלבטות היא בין הדני לבין פול פוגבה, שהוזכר כמועמד גם ליובנטוס. כרגע נראה שההנהלה של ריאל מדריד רוצה את אריקסן, בעוד זינאדין זידאן מעדיף את הצרפתי. מה שעלול להטות את הכף לטובת פוגבה זו העובדה שלאריקסן חוזה בטוטנהאם עד 2020.