רכש ראשון: סוכם מעברו של דניאל ג'יימס ליונייטד

קשר סוואנסי ונבחרת וויילס יצטרף לשדים האדומים עבור 18 מיליון ליש"ט

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.06.19 - 17:08
ג'יימס. כישרון מבטיח (Getty)
ג'יימס. כישרון מבטיח (Getty)
תחילת כתבה

רכש ראשון למנצ'סטר יונייטד. אמנם לא מדובר בשחקן בעל שם עולמי, אבל בשביל השבוע הראשון של חודש יוני גם זה משהו. דניאל ג'יימס, קשרה הצעיר של סוואנזי, יחתום במדי השדים האדומים, זאת לאחר שהקבוצות הגיעו לסיכום עקרוני על מעברו.

יונייטד הודיעה כי ג'יימס כבר עבר את הבדיקות הרפואיות, ורק החתימה הרשמית חסרה כדי להפוך את ההעברה למעשית. ג'יימס צפוי להיות מוצג באולד טראפורד ב-11 בחודש, לאחר משחקיה של נבחרת וויילס. סכום ההעברה עשוי להגיע לכ-18 מיליון ליש"ט.

ג'יימס בן ה-21 פרץ העונה לתודעה במדי סוואנזי, ששיחקה בליגת המשנה באנגליה. הכישרון הוולשי ערך 38 הופעות בכל המסגרות, בהן כבש חמישה שערים וסיפק 10 בישולים. ההופעות המרשימות תפסו את עיניו ראיין גיגס, שזימן אותו לנבחרת הלאומית, בה שיחק פעמיים ואף כבש שער בודד. 

בדיילי מייל מדווחים כי ג'יימס, שהרוויח העונה 4,000 ליש"ט בשבוע, ישתכר כ-67,000 ליש"ט בשבוע אצל השדים האדומים. "אני יודע שאוהדי יונייטד יתמכו בו ויהנו ממנו. זה פנטסטי לכולם - עבור דן, יונייטד וגם סוואנזי", אמר גיגס, לו עבר מפואר כמובן באולד טראפורד: "זה המועדון הכי גדול בעולם אז המסר שלי בשבילו הוא ליהנות מהאתגר, שלא יהיה מישהו אחר ויהיה בסדר".