החמישייה: המחליפים האפשריים של פוגבה

באנגליה סימנו את הקשרים שעשויים להגיע למנצ'סטר יונייטד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.06.19 - 23:20

תגיות: ליגה אנגלית

תחילת כתבה

פול פוגבה הצהיר כי ירצה אתגר חדש בקריירה. לפי כל הסימנים, הקשר הצרפתי של מנצ'סטר יונייטד יעזוב את אולד טראפורד אחרי שלוש שנים, על אף סירובו של המועדון לשחרר אותו בשלב זה. ב'דיילי מייל' האנגלי, טוענים שהשדים האדומים כבר יצרו קשר עם חמישה מחליפים אפשריים לאלוף העולם, וניסו להבין מי הכי יתאים לקבוצתו של אולה גונאר סולשיאר.

ג'ובאני לו סלסו (23) - הקשר הארגנטינאי של בטיס כבש תשעה שערים ב-32 משחקי ליגה העונה, סטטיסטיקה שגרמה לספרדים לשלם את סעיף השחרור שלו מפאריס סן ז'רמן (22 מיליון יורו). לפי הדיווחים, בטיס תדרוש כ-70 מיליון ליש"ט על השחקן, בו חושקת גם טוטנהאם.

טנגי אנדומבלה (22) - שחקן נוסף שמעורר עניין אצל התרנגולים. הקשר הצרפתי של ליון ביסס עצמו כאחד משחקני ה-50/50 הטובים בעולם וגם עבור שירותיו צפויים השדים האדומים להוציא כ-70 מיליון ליש"ט.

יורי טילמאנס (22) - הבלגי שהושאל לחצי עונה ממונאקו ללסטר, תפס את תשומת ליבם של קבוצות הפרמייר ליג. הוא ערך 139 הופעות באנדרלכט עוד לפני שמלאו לו 20, אך בנסיכות הצרפתית לא הצליח להרשים. האם יעשה את קפיצת המדרגה? בניגוד לאחרים, טילמאנס יעלה "רק" כ-40 מיליון ליש"ט.

רודרי (22) - המטרה העיקרית של מנצ'סטר סיטי יצטרף דווקא לאולד טראפורד? אחרי שהגיע רק לפני שנה מוויאריאל, קשר אתלטיקו מדריד מעורר עניין אצל ענקיות היבשת. הוא ערך שש הופעות בנבחרת ספרד וצפוי לעלות למעלה מ-60 מיליון ליש"ט.

שון לונגסטאף (21) - השם הכי מפתיע ברשימה. אחרי שפרץ בניוקאסל בחצי העונה החולפת תחת רפא בניטס, האנגלי מוערך ב-25 מיליון ליש"ט בשל ניסיונו המועט. הוא שותף ב-9 משחקי פרמייר ליג בלבד, אך גארת' סאות'גייט כבר שם עליו עין ועשוי להזמין אותו לסגל האנגלי הבוגר.