"יונייטד סיכמה על רכישת מגווייר מלסטר"

יעבור תמורת 80 מ' ליש"ט ויהפוך לשחקן ההגנה היקר אי פעם

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.07.19 - 17:32
תחילת כתבה

לפני שנה וחצי ליברפול הפכה את וירג'יל ואן דייק לשחקן ההגנה היקר בעולם וכעת היריבה המושבעת עומדת להעלות את הרף פעם נוספת. לפי כלי התקשורת באנגליה, מנצ'סטר יונייטד בדרך להשלמת עסקת צירופו של הארי מגווייר מלסטר, לה תשלם לא פחות מ-80 מיליון ליש"ט.

מגווייר היה אחד השחקנים החשובים של נבחרת אנגליה במונדיאל 2018 ונחשב לכוכב העתיד בחלק ההגנתי של הממלכה. כעת, אחרי שתי עונות במרכז ההגנה של לסטר, הוא יעשה את קפיצת המדרגה וצפוי לעבור כבר מחר (שני) בדיקות רפואיות לאחריהן יחתום.

בניגוד לטענות שהנהלת מנצ'סטר יונייטד לא מוכנה לפתוח את הארנק כדי לצרף רכש רציני, היא הסכימה לשפוך סכום עתק עבור בלם לסטר כדי לחזק את החלק ההגנתי הרעוע של הקבוצה. השדים האדומים כבר צירפו את ארון וואן ביסאקה מקריסטל פאלאס תמורת 50 מיליון ליש"ט, על מנת שיחליף את אנטוניו ולנסיה שעזב.

יונייטד נמצאת בעיצומו של קיץ ארוך במיוחד ועלולה לאבד שניים מהכוכבים שלה: פול פוגבה שכבר הביע את רצונו לעזוב ורומולו לוקאקו שנמצא בדרכו לאינטר. בינתיים, השדים האדומים שפכו 145 מיליון ליש"ט על שלושה שחקני רכש (דניאל ג'יימס, ואן ביסאקה וכעת גם מגווייר) וייאלצו למכור שחקנים על מנת לעמוד בחוקי הפייר פליי.

הדפס