מנודים: טוטנהאם נפטרת מארבעה שחקנים

טריפייר יימכר, רוז, ינסן ונ'קודו לא יצאו למחנה האימון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.07.19 - 16:06
דני רוז. יעזוב את התרנגולים? (Getty Images)
דני רוז. יעזוב את התרנגולים? (Getty Images)
תחילת כתבה

טוטנהאם מדללת את הסגל. לאחר סיכום העברתו של קיירן טריפייר לאתלטיקו מדריד, טוטנהאם הקימה "קבוצת מנודים" משלה: דני רוז, וינסנט ינסן וג'ורג' קווין נ'קודו לא יצאו לסיבוב משחקי ההכנה של הקבוצה בסינגפור ובסין. לפי דיווחים באנגליה, התרנגולים הודיעו לשלושה כי עליהם למצוא קבוצה לעונה הבאה.

קיירן טריפייר, שלפי דיווחים נחת במדריד היום (רביעי) לקראת מעבר לאתלטיקו בעבור 25 מיליון יורו, שימש כמגן הימני הבכיר של המועדון בשתי העונות האחרונות. עתה, מסתמן כי המועדון הסכים לשחרר את השחקן על מנת לא להציע לו חוזה חדש. במקומו, מאוריסיו פוצ'טינו צפוי להעניק את המקום בסגל לקייל ווקר-פיטרס, שחקן סגל הנוער של טוטנהאם.

כמו כן, דני רוז התבקש למצוא קבוצה שתקלוט אותו. המגן השמאלי היה חבר קבוע בהרכב התרנגולים בשנים האחרונות, אך פציעות ויכולתו הטובה של בן דיוויס גרמו לטוטנהאם להחליט לוותר על שירותיו. לפי דיווחים בממלכה, אברטון ומנצ'סטר סיטי מעוניינות לצרף את רוז.

בנוסף לשמות בולטים אלה, וינסנט ינסן וג'ורג' קווין נ'קודו התבקשו לחפש לעצמם קבוצה. מדובר בשני שחקנים שבעת רכישתם, היו אמורים להיות חברים בסגל של התרנגולים לשנים הקרובות. עם זאת, הם לא מצאו את מקומם וכעת טוטנהאם מנסה להיפטר מהשכר שלהם.

הסיבה לשחרור של שחקני הרכב כמו טריפייר ורוז, עשויה להיות נעוצה בהוצאות על בניין האצטדיון החדש של הקבוצה. לפי דיווחים באנגליה, ה"ניו ווייט הארט ליין" עלה משמעותית יותר מהתכנון הראשוני של המועדון ודרש מהנהלת התרגולים סכום של כחצי מיליארד פאונד. על כן, בדומה לארסנל בעשור שעבר, טוטנהאם תיאלץ לצמצם הוצאות בשנים הקרובות כדי להתחיל ולהחזיר את החובות של האצטדיון.