רשמי: הארי מגווייר חתם ל-6 שנים ביונייטד

השחקן עבר מלסטר תמורת 80 מ' ליש"ט והפך לבלם היקר אי פעם

מערכת אתר ערוץ הספורט  05.08.19 - 14:35
תחילת כתבה

הארי מגווייר הפך היום (שני) לשחקן ההגנה היקר ביותר בהיסטוריה של הכדורגל. מנצ'סטר יונייטד הודיעה על רכישת הבלם מלסטר תמורת 80 מיליון ליש"ט, שיכולים להפוך ל-85 עם משתנים. החוזה של מגווייר בשדים האדומים יהיה לשש שנים.

"תודה לכל מי שתמך בי ולקח חלק בקריירה שלי", כתב מגווייר ברשת החברתית, "אני גאה להצטרף למנצ'סטר יונייטד. איזה מסע נהדר זה היה עד עכשיו". לאתר הרשמי הוא הוסיף: "משיחות עם המאמן, אני נרגש לגבי התכניות שיש לו לגבי הקבוצה. ברור לכל שאולה בונה קבוצה שיכולה לזכות בתארים. אני מצפה לפגוש את חבריי החדשים לקבוצה ולהתחיל את העונה".

מגווייר בן ה-26 היה אחד השחקנים החשובים של נבחרת אנגליה במונדיאל 2018 ונחשב לכוכב העתיד בחלק ההגנתי של הממלכה. כעת, אחרי שתי עונות במרכז ההגנה של לסטר, הוא עושה את קפיצת המדרגה.

בניגוד לטענות שהנהלת יונייטד לא מוכנה לפתוח את הארנק כדי לצרף רכש רציני, היא הסכימה לשפוך סכום עתק עבור הבלם כדי לחזק את החלק ההגנתי הרעוע של הקבוצה. השדים האדומים כבר צירפו את ארון וואן ביסאקה מקריסטל פאלאס תמורת 50 מיליון ליש"ט, על מנת שיחליף את אנטוניו ולנסיה שעזב.

יונייטד נמצאת בעיצומו של קיץ ארוך במיוחד ועלולה לאבד שניים מהכוכבים שלה: פול פוגבה שכבר הביע את רצונו לעזוב ורומולו לוקאקו שנמצא בדרכו לאינטר. בינתיים, השדים האדומים שפכו באזור ה-150 מיליון ליש"ט על שלושה שחקני רכש (דניאל ג'יימס, ואן ביסאקה וכעת גם מגווייר) וייאלצו למכור שחקנים על מנת לעמוד בחוקי הפייר פליי.