דיווח: בארסה הציעה לארסנל את קוטיניו

סיומה של סאגה נוספת? הקטאלונים, שרוצים לפנות מקום לניימאר, ישאילו את הכוכב שמחזיק בחוזה עד 2023 לתותחנים. הברזילאי עשוי לחזור לפרמייר-ליג אחרי עונה וחצי בספרד

מערכת אתר ערוץ הספורט  06.08.19 - 16:26
תחילת כתבה

מפנה מקום לניימאר? ע"פ דיווח של "'לאקיפ" הצרפתי, פיליפה קוטיניו עשוי לעשות את כל הדרך בחזרה לאנגליה, הפעם, לשורותיה של ארסנל. הברזילאי, שלא מקבל את הקרדיט במדי ברצלונה, נמצא תחת חוזה עד 2023 בקטאלוניה ואם יעבור זה יהיה בהשאלה לעונה.

אחרי שרשמה כבר החתמה מרשימה בדמותו של ניקולא פפה שהצטרף לחלק הקדמי שלה הקיץ, ארסנל תנסה לשדרג גם את הקישור עם רכש מרשים נוסף כשהמטרה ברורה - לחזור לליגת האלופות. מן העבר השני, בספרד מדווחים שמדובר בחלק נוסף בפאזל המסתמן להחזרת ניימאר. חברו של קוטיניו לנבחרת כבר הביע את רצונו לחזור לאלופת ספרד, אך זו תתקשה כלכלית להחזיר אותו שכן תג המחיר שהעמידה פ.ס.ז' עומד על כ-180 מיליון יורו.

הקבוצות נפגשו המהלך השבוע האחרון בגביע גאמפר וברצלונה יצאה עם ידה על העליונה, אבל מה שהעסיק את הקהל וגם את המועדונים מסתבר היה עניינו של קוטיניו. אונאי אמרי אמר לאחר המשחק: "אני מעריך את קוטיניו כשחקן, אבל זה דבר אחד והתעניינות היא דבר אחר. לא דיברנו על העברתו אלינו מעולם", אלא שכעת נחשף פרק חדש במערכה ונראה שהקשר מתקרב חזרה לאנגליה.

קוטיניו החל את הקריירה בוואסקו דה גאמה וב-2008 הצטרף לאינטר, בה לא הצליח להטביע חותם. לאחר עונת השאלה מוצלחת באספניול, הוא הצטרף בינואר 2013 לליברפול שם ביצע את הפריצה והפך לאחד מכוכביה הגדולים עם 54 שערים ו-45 בישולים ב-201 משחקים. בינואר 2018, אחרי לא מעט דיווחים ושמועות, הוא עבר לברצלונה תמורת שיא מועדון של 145 מיליון יורו, אך במדיה לא הצליח לספק את הסחורה וכעת היא מחפשת לו קבוצה חדשה.