הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תומר חמד ובירם כיאל הושאלו לצ'רלטון

הקשר הישראלי: "אסיר תודה על ההזדמנות לשחק באופן קבוע"

תומר לוי
תומר לוי  08.08.19 - 23:58
גיאל במדים החדשים (צ'רלטון, רשמי)
גיאל במדים החדשים (צ'רלטון, רשמי)

תגיות: ליגה אנגלית

תחילת כתבה

סוף העידן הישראלי בברייטון. תומר חמד ובירם כיאל עברו יחד בהשאלה לצ'רלטון מהליגת המשנה בממלכה, הצ'מפיונשיפ. הקשר שהגיע בינואר 2015 מסלטיק, והחלוץ שחבר אליו כעבור חמישה חודשים מאלמריה הספרדית, ימשיכו לשחק יחד. 

כיאל אמר לאתר הרשמי של צ'רלטון: "הרגשתי שהתקבלתי כאן יפה מהרגע הראשון במועדון. אני אסיר תודה על ההזדמנות לשחק כדורגל באופן קבוע. אני רק רוצה להגיד תודה לכולם פה, עבורי זה צעד גדול. אנחנו משחקים כדורגל כדי לנצח ואני מבטיח שאעשה הכל כדי להביא את הניסיון והאיכות שלי כדי לעזור לקבוצה לנצח ולשמח את האוהדים".

מאמנם החדש של הישראלים, לי בוייר, אמר על הקשר החדש שלו: "הוא החתמה גדולה וקשר יוצא מן הכלל וכאחד שהיה קשר בעצמו, אני נרגש. תמיד צפיתי בו וחשבתי שלעולם לא אוכל לצרף אותו בגלל האיכויות והניסיון שלו, אבל למרבה המזל הצלחנו להביא אותו. הוא ייתן לנו המון והוא ווינר".

חמד בן ה-32 וכיאל בן ה-31 הגיעו לשחפים כשהקבוצה עוד שיחקה בצ'מפיונשיפ. השניים עזרו למועדון לעלות לפרמייר ליג ב-2017, אבל מאז מיעטו לקבל הזדמנויות ולא הצליחו לתקוע יתד בהרכב. החלוץ הושאל בעונה שעברה לקווינס פארק ריינג'רס, בזמן שהקשר המשיך במדי מברייטון, שותף ב-18 משחקים בעונה החולפת, אבל כעת נפגע מהגעתו של ארון מוי מהאדרספילד. 

בסך הכל, חמד שיחק 108 משחקים במדי הקבוצה, כבש 33 שערים ובישל עוד 11. כיאל ערך 131 הופעות, כבש חמישה שערים ובישל 10 נוספים.