מכה לליברפול: אליסון עלול להיעדר חודשיים

השוער נפצע בשריר התאומים. אדריאן יחליפו בשבועות הקרובים

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.08.19 - 18:05
תחילת כתבה

ליברפול אמנם פתחה את עונת הפרמייר ליג בצורה נהדרת - 1:4 על נוריץ' באנפילד - אבל שילמה מחיר לא פשוט בדרך: אליסון בקר, שוערה הברזילאי המצוין, נפצע בשריר התאומים ועל פי הדיווחים, ייעדר בין ארבעה לשמונה שבועות. אליסון, שקיבע את מעמדו כאחד השוערים הטובים בעולם, אם לא הטוב שבהם, מותיר חור שיהיה לא פשוט למלא. מי שינסה לעמוד באתגר הוא אדריאן, השוער הספרדי בן ה-32 שהגיע מווסטהאם.

בדקה ה-36 של ההתמודות, אליסון בעט כדור רע, נאנק מכאבים על כר הדשא ולאחר מספר דקות הוחלף באחד המצטרפים היחידים הקיץ לסגל של יורגן קלופ - אדריאן - שעלה מהספסל לראשונה ימים ספורים אחרי שחתם. קלופ אמנם יכול להיות מעודד מהיכולת של השוער המחליף בדקות ששיחק, אבל כבר בלילה הוא התבשר על החדשות הרעות הראשונות לעונה - אליסון יחמיץ את משחק הסופרקאפ האירופי מול צ'לסי.

"זאת הייתה פציעה בשריר התאומים", הסביר המאמן הגרמני. "הוא נפל כאילו מישהו פגע בו מאחור. הוא לא יהיה מוכן ליום רביעי, אני כבר יכול להגיד את זה. כמובן שזה לא דבר טוב עבורינו. נצטרך לבדוק עד כמה זה חמור, זה כנראה יותר ממתיחה, זה לא נראה כל כך טוב, אבל אנחנו נמצא פתרון ונמשיך הלאה. הוא לא היה יכול להמשיך - זה סימן רע. מהניסיון שלי, הוא לא ישחק נגד צ'לסי. לא יודע להגיד כמה זמן הוא ייעדר".

על ההופעה של השוער המחליף, אדריאן, הוסיף קלופ: "הוא מלא בביטחון עצמי. אני לא חושב שהוא רצה לשבת על הספסל בשנים הקרובות, הוא הגיע מוכן. אם אתה מגיע למצב כזה, אתה רוצה מישהו שכבר שיחק בליגה, מישהו עם ניסיון - והוא בחור רגוע בן 32. יש לו משחק רגל טוב, זה חשוב בשבילנו. ועדיין, אני מעדיף לא 'להיתקע' עם שוער אחד".

קלופ גם התייחס למשחק עצמו וליריית הפתיחה של העונה עבור ליברפול: "60 הדקות הראשונות היו די מרשימות. לא הופתעתי שנוריץ' ניסתה לעקוץ במתפרצות. היינו יכולים להבקיע בהם יותר וזה היה מכניס את היריבה ללחץ גדול יותר. הם עלו עם מערך שהיה מעט מסוכן לנו, אבל לא באמת עמדנו למבחן. תשוקה משנה את התמונה, וזה מה שהראנו על כר הדשא. את האמת, אין לי שום דבר רע להגיד מלבד הפציעה. אוריגי? היה לו משחק גאוני, הוא היה איום על היריבה בכל רגע נתון".