נוויל: יונייטד תזכה באליפות לפני ליברפול

כוכב העבר של השדים האדומים עקץ: "סלאח יעזוב בתוך שנה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.08.19 - 19:58

תגיות: ליגה אנגלית

תחילת כתבה

אחת היריבויות החמות והסוערות ביותר באנגליה בעשורים האחרונים היא זו שניטשת בין מנצ'סטר יונייטד לליברפול. לקראת פתיחת עונת 2019/20 של הפרמייר ליג הפגישה הליגה שניים מהסמלים הגדולים של המועדונים, גארי נוויל וג'יימי קראגר, לערב של שאלות ותשובות עם אוהדי הקבוצות שסיפק כמה ציטוטים מעניינים.

"יונייטד רק נראית חלשה, לדעתי היא יותר טובה ממה שחושבים. יותר מזה, אני מבטיח לכולכם שאנחנו נזכה באליפות לפני שליברפול תזכה בה", אמר מגן העבר של השדים האדומים.

נושא נוסף בו נגע גארי נוויל, הוא איך לא, היריבה המושבעת. "לדעתי היכולת של קבוצות היא דבר דינאמי מאד ויוניייטד קרובה לעקוף את ליברפול", ציין שחקן העבר של השדים האדומים. "מוחמד סלאח, לדוגמה, יעזוב את ליברפול בשנה הקרובה ואני מבטיח לכם את זה. אפשר לראות את זה בשפת הגוף שלו ולהריח את זה".

בעקבות שאלה שנגעה למדיניות הרכש הכושלת של המועדון בשנים האחרונות, הסביר מי שהיום משמש כפרשן ברשת "סקיי" כי לדעתו המשימה החשובה ביותר שיש למועדון היא לגרום לקהל להתחבר בחזרה לשחקנים. "בשנים האחרונות נוצר מצב בו יש שחקנים שלא אוהבים להיות במועדון כמו אנדר הררה, ובתגובה הקהל מפסיק לאהוב את הקבוצה. זה דבר שלא יכול להימשך", הסביר.

"הפתרון לבעיות של הקבוצה, בעיני, הוא לבנות בסיס של שחקנים שהקהל יכול להתחבר אליהם, משהו כמו ניקי באט, כמוני וכמו אח שלי בתקופה ששיחקנו במועדון. ברגע שיש בסיס שניתן להתחבר אליו הקבוצה תהיה יותר טובה", הוסיף.