אחרי אליסון: אוהד פצע את אדריאן. צפו

השוער, גיבור הסופרקאפ, בספק למפגש עם סאות'המפטון בשבת

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.08.19 - 13:31
תחילת כתבה

עדיין שיכורה מהזכיה בסופרקאפ האירופי, ליברפול תחזור לזירה המקומית ותצא בשבת למשחק חוץ לא פשוט אצל סאות'המפטון בסיינט מארי, אבל עלולה לעשות זאת ללא הגיבור הגדול שלה, אדריאן. במסיבת העיתונאים לקראת המשחק, יורגן קלופ סיפר שהשוער נמצא בספק בשל כאבים בקרסול אותם ספג ממש בחגיגות הזכיה בתואר האירופי לאחר שאוהד פגע בו.

"זה היה עוזר לו מאוד אם הוא היה ברור לחלוטין שהוא יכול לשחק מחר", אמר קלופ במסיבת העיתונאים לקראת מחר. "כשהיינו כולנו יחד, אוהד שברח מהאבטה החליק ובעט לו בקרסול. אתמול הייתה נפיחות והיום אנחנו צריכים לראות". בנוסף, הגרמני קרא לאוהדים להפסיק לפרוץ למגרש: "זה לא מצחיק".

כזכור, אדריאן פתח במקומו של אליסון שנפצע בעצמו במחזור הפתיחה של הפרמיירליג נגד נוריץ'. כעת, שני השוערים הכשירים בסגל של קלופ הם קיומהין קלהר האירי בן ה-20 וחסר הניסיון ואנדי לונרגן בן ה-36, שהצטרף לאחרונה למועדון בחוזה קצר טווח לחודשיים ועל אף גילו המתקדם, מעולם לא שיחק בליגה הבכירה.

בעיה נוספת שצפויה לקלופ היא במרכז המגרש, לאחר שהמנג'ר אישר שהקשר נאבי קייטה ימשיך להיעדר ולא ייכלל בסגל למשחק: "זו פציעת שריר ואנחנו לא יודעים בדיוק כמה זמן זה ייקח, אבל הוא לא כשיר".