"לא היה לנו כסף בשביל להחזיר את קוטיניו"

קלופ שלל שקאמבק לליברפול עמד על הפרק: "הוא בחור נהדר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.08.19 - 14:13
תחילת כתבה

פיליפה קוטיניו היה נקודת האור היחידה בשנים הקשות של ליברפול, אבל כשברצלונה הביעה עניין, הוא לא חשב פעמיים ועשה הכל על מנת להגיע אליה. שנה וחצי אחרי אותו מעבר שהפך אותו לרכש היקר בתולדות הבלאוגראנה, הברזילאי נאלץ לחשב מסלול מחדש, כמושאל בבאיירן מינכן, והמייטי רדס לא ממש מתגעגעים.

עוד כשמעמדו בברצלונה התערער והדיווחים על כך שיעזוב בקיץ צצו בזה אחר זה, היעד המתבקש היה שיבה לליברפול. בכלי התקשורת שיערו שהפרמייר ליג יהיה היעד הבא שלו, ספציפית במקום בו עשה את שמו, אבל יורגן קלופ טען לאחר המעבר שלו לבאיירן כי זה כלל לא עמד על הפרק.

"זה נשמע קצת מוזר, אבל פשוט לא יכולנו לשלם עליו. כבר בזבזנו את כל הכסף שהרווחנו מהמכירה שלו לברצלונה", סיפר קלופ בראיון. ליברפול באמת השתמשה ב-120 מיליון היורו שקיבלה על הברזילאי על מנת לצרף את וירג'יל ואן דייק ואליסון, שהיו חלק מהותי בזכיה בליגת האלופות בעונה החולפת..

"לא רצינו למכור את קוטיניו, אבל ברצלונה הכריחה לנו לעשות זאת עם כסף, כך ששוחחנו איתה. המעבר היה נראה הגיוני לשני הצדדים", סיפר קלופ ולא שכח להחמיא לברזילאי: "הוא שחקן על ובחור נהדר. הוא בטופ העולמי ויכול להטות משחקים לכיוון שלו".