דיווח: דרינקווטר הותקף ע"י שישה בריונים

קשר ברנלי נקלע לעימות קשה לאחר שפלירטט עם חברתו של שחקן סקאנתורפ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.09.19 - 10:50
תחילת כתבה

הוא היה חלק בלתי נפרד מהאליפות ההיסטורית של לסטר ב-2016, אבל מאז דני דרינקווטר נמצא בירידה מתמדת ולפי שלל דיווחים בתקשורת באנגליה, נראה שהדרך למטה קרובה במיוחד. הקשר, שמושאל לברנלי, הותקף מחוץ לפאב על ידי שישה בריונים וקרע שריר בקרסול.

אז מה הרקע לתקיפה? מסתבר, כך לפי הדיווחים, שדרינקווטר פלירטט עם בת זוגו של שחקן סקאנתורפ מהליגה השלישית באנגליה, גוסי אנתלה. שני השחקנים התעמתו, קשר ברנלי עזב את המקום ומיד לאחר מכן הותקף. "הבריונים התמקדו בקרסול שלו וצעקו: 'לשבור לו את הרגל', היה דם בכל מקום", נכתב בדיווח של ה"דיילי מייל".

"דרינקווטר ניסה להתחיל עם חברתו של אנתלה מספר פעמים לפני שהיא אמרה לו לשתוק משום שהיא נמצאת עם בן זוגה. אנדלה התעמת עם דרינקווטר, השניים החליפו מהלומות ונזרקו מהמועדון ובזמן שדרינקווטר היה בחוץ הדברים הפכו למכוערים", סיפר מקור ל"סאן". "אחרי רצף של חילופי מילים, כמה אנשים הפילו אותו על הרצפה וחבטו בפניו ורגליו".

דרינקווטר גדל במחלקת הנוער של מנצ'סטר יונייטד, אבל לא קיבל הזדמנות והושאל למספר קבוצות. בקיץ 2012 הצטרף ללסטר בה הפך לבורג חשוב, בעיקר בזכיה באליפות, אז שיתף בהצלחה פעולה עם אנגולו קאנטה וגם רשם שלוש הופעות בנבחרת אנגליה. ב-2017 הצטרף לצ'לסי, אבל לא קיבל יותר מדי הזדמנויות והושאל לברנלי, בה שיחק פעם אחת בלבד, בהפסד המביש לסנדרלנד בגביע הליגה, וכעת צפוי להיעדר בשל הפציעה.