"פוגבה כבר סיכם בפ.ס.ז', ניימאר טרפד את המעבר"

דיווח: מספר ימים לפני תום מועד ההעברות, הקשר הגיע להבנות עם אלופת צרפת. אולם, הישארותו של החלוץ הברזילאי, שהיה בדרך לברצלונה, מנעה עסקה עם מנצ'סטר יונייטד

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.09.19 - 06:53
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

גם אחרי שחלון ההעברות של קיץ 2019 הסתיים לו, הכותרות מסביב לחלק מהסאגות הבולטות ממשיכות לצוץ. היום (חמישי) קיבלנו הצצה קטנה לסיבה לפיה פול פוגבה נשאר במנצ'סטר יונייטד. הקשר הצרפתי, לפי דיווח בדיילי-מייל, הסכים לעסקה עם פ.ס.ז' בה היה מקבל 429 אלף ליש"ט בשבוע, אולם הישארותו של ניימאר אצל אלופת צרפת טרפדה את העסקה.

באנגליה מספרים כי יונייטד הסכימה למכור את פוגבה מספר ימים לפני שהחלון נסגר, והעסקה הייתה קרובה ללצאת לפועל, אך נמנעה ברגעים האחרונים. ניימאר, שהיה בדרכו החוצה מפ.ס.ז' כדי לחתום בחזרה בברצלונה, בסופו של דבר נותר בעיר האורות, מה שגרם לראשי המועדון הצרפתי לבטל מול השדים האדומים את המהלך.

עבור מנג'ר יונייטד, אולה גונאר סולשיאר, מכירתו של פוגבה הייתה יכולה לפתוח הרבה דלתות לרכש חדש לקבוצתו, שכן הסכום שהיה נכנס היה תורם משמעותית ליונייטד. אולם, לפי הדיווחים, הוא לא התלהב לחלוטין מהרעיון שהעסקה תהיה כל כך מאוחרת בעונת המלפפונים. בסופו של יום, הקשר בכל מקרה נשאר בקבוצה.