טוטנהאם הודיעה: הוגו לוריס פרק את המרפק

השוער לא סובל משבר, חומרת פציעתו תתברר במהלך השבוע. פוצ'טינו: "זה ישפיע עלינו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.10.19 - 20:25
תחילת כתבה

בווידאו: תקציר ההפסד של טוטנהאם לבאיירן מינכן בליגת האלופות

טוטנהאם בצרות צרורות. אחרי שספגה שביעייה כואבת מבאיירן מינכן בליגת האלופות, הקבוצה של מאוריסיו פוצ'טינו הפסידה היום (שבת) 3:0 לברייטון בליגה, ורשמה הפסד רביעי בכל המסגרות בחמשת המשחקים האחרונים. הספרס ספגו 10 שערים בארבעה ימים, ואין ספק שהם נמצאים בתקופה רעה מאוד מבחינתם.

התקשורת האנגלית מדווחת שפוצ'טינו השאיר את שחקניו בסיום המשחק במשך דקות ארוכות, ודיבר איתם בחדר ההלבשה בשיחה שהוגדרה כ"כואבת" ו"עמוקה". אם התקופה הרעה לא הספיקה, טוטנהאם איבדה היום גם את שוערה והקפטן שלה, הוגו לוריס, שנפצע בצורה קשה מאוד בידו. ההשערה הראשונית הייתה שהוא שבר את ידו, והתחזית האופטימית ביותר טוענת שהוא עשוי לחזור לעניינים בעוד שלושה חודשים, אבל התרנגולים הרגיעו והודיעו שהוא לא סובל משבר אלא רק פרק את המרפק. במהלך השבוע תתברר חומרת פציעתו לאחר שיבצע מספר בדיקות.

פוצ'טינו דיבר בסיום על הפציעה של לוריס ואמר: "הוא בבית החולים עכשיו, יש איתו אנשים מהמועדון. הוא נפצע בצורה לא קלה בידו. נמתין לתוצאות הבדיקות, אבל אני בטוח שזה ישפיע עלינו מאוד ויפגע בנו. המצב שלנו לא קל, ועכשיו גם איבדנו שחקן חשוב מאוד עבורנו".

על המשחק עצמו אמר המאמן: "ניסינו למצוא פתרונות ולשחק בצורה שונה, אבל זה היה בלתי אפשרי. ברייטון פשוט הייתה טובה מאיתנו. זהו רגע קשה מאוד. אנחנו מוכרחים להרים את הראש ולהמשיך הלאה. אני רוצה להודות לאוהדים הנפלאים שלנו על התמיכה גם בזמנים לא קלים. הם היו איתנו בזמנים טובים, והם איתנו גם עכשיו".

הארגנטינאי סיכם ואמר: "נמשיך לעבוד קשה ולהאמין. יש לחץ, אבל אני לוקח את כולו עליי ונותן לשחקנים להרגיש חופשיים. חשוב שנהיה חזקים. אסור לנו לזלזל בסיטואציה ולחשוב שהכל יסתדר. נצטרך לעבוד קשה מאוד כדי לשנות את המצב".