"מדהים כמה רחוק ליברפול הגיעה ב-3 שנים"

אלכסנדר ארנולד יציין הופעה 100: "רוצה להתקרב לג'רארד וקראגר"

מערכת אתר ערוץ הספורט  01.11.19 - 20:53
תחילת כתבה

טרנט אלכסנדר ארנולד הוא הפנים של ליברפול החדשה: צעירה, נחושה ומגוונת. הוא רק בן 21, אבל כבר מחר (שבת) המגן יציין את הופעתו ה-100 עם המדים האדומים של הקבוצה הבוגרת של המייטירדס, במשחק החוץ מול אסטון וילה, ורגע לפני הוא סיפק ראיון מסקרן על הדרך המרשימה שעבר.

"זה פשוט חלום, מעולם לא חשבתי שאשחק 100 פעמים עבור ליברפול. תמיד קיוויתי לשחק במשחק אחד או שניים, אבל לא דמיינתי שאתקרב ל-100, במיוחד בגיל כה צעיר", הודה אלכסנדר ארנולד. "המטרה שלי כעת היא לשחק כמה שאפשר ולהתקרב למספרים של סטיבן ג'רארד וג'יימי קראגר. אני עדיין נורא רחוק, אבל זה חשוב שאני באותו איזור מספר ההופעות שהיו להם כשהיו בגילי כי רציתי להיות הם".

"בגמר ליגת האלופות הראשון שלי חשבתי לראשונה כמו שחקן בוגר. חשבתי שאחריו אין סיכוי שאשוב לאקדמיה. בהתחלה זה היה בראש שלי וראיתי הרבה פעמים ששחקנים צעירים מופיעים בקבוצה הבוגרת ופתאום חוזרים לקבוצה עד גיל 23. באותו גמר התחלתי להבין שזאת רק ההתחלה", סיפר המגן.

גמר האלופות מול ריאל מדריד ב-2017/18 הייתה גם נקודת המפנה בגישה של ליברפול, לטענת אלכסנדר ארנולד: "אף אחד מהשחקנים לא הגיע למשחק הזה עם ציפיות. פשוט היינו שמחים להיות שם והתכוונו להילחם כדי לנצח, אבל אחרי ההפסד אמרנו לעצמנו שנתעל זאת כדי לשוב למעמד. אם היינו מנצחים, יכול להיות שלא היינו טובים כמו שאנחנו היום. למדנו את השיעור שלנו והשתמשנו בו כדי לנצח במשחקים או לפחות להשיג שוויון כשאנחנו בפיגור".

"מדהים ששתיים מ-99 ההופעות שלי בליברפול הם גמרים של ליגת האלופות. זה מטורף לחשוב על כמה רחוק המועדון הזה הגיע בשלוש שנים, ממצב שלא העפלנו לאלופות לשני גמרים רצופים. זה משהו שאנחנו לא צריכים לקחת כמובן מאליו, מקווה שנגיע לכמה נוספים בשנים הקרובות".