פציעה קשה לגומש ב-1:1 של אברטון וטוטנהאם

הקשר תוקל ע"י סון, נתקל באוריה וקרסולו נשבר והתעקם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.11.19 - 20:16
מראות קשים בגודיסון פארק (GETTY)
מראות קשים בגודיסון פארק (GETTY)
תחילת כתבה

הכדורגל העולמי בכלל והאנגלי בפרט ידע הרבה פציעות קשות והערב (ראשון), אחת נוספת ומזעזעת נכנסה לרשימה העצובה. אנדרה גומש שבר את קרסולו בצורה מזוויעה ב-1:1 הדרמטי בין טוטנהאם לאברטון ופונה באלונקה.

אז מה קרה? בדקה ה-79 למשחק, אנדרה גומש דהר באגף השמאלי, יונג מין סון גלש לרגליו בצורה מסוכנת, מה שגרם לו ליפול ולהיתקל בסרז' אורייה, מה ששבר את קרסולו. תחילה השופט מרטין אטקינסון תכנן לשלוף לקוריאני צהוב בלבד, אבל שינה את החלטתו למראה הפציעה והרחיק אותו. את הקוריאני זה לא ממש עניין משום שהוא עצמו היה המום ממה שעשה ומירר בבכי. גם אורייה האומלל נבעת מהתקרית וברח לספסל.

עבור אנדרה גומש, מדובר בעוד תקרית חסרת מזל בקריירה הארוכה שלו. הקשר הפורטוגלי שיועד לגדולות כששיחק בוולנסיה, נרכש על ידי ברצלונה תמורת 37 מיליון יורו, אבל הפך לפני הכישלון שלה ועזב לאברטון. בין לבין, הוא סבל מפציעה ארוכה בתחילת העונה שעברה וכעת צפוי להחמיץ נתח רציני מזו הנוכחית.

והיה גם משחק, משחק בן 102 דקות בשל הפציעה הקשה. טוטנהאם, שרצתה לחזור לנצח אחרי שלושה משחקים הייתה במצב טוב לעשות זאת ועלתה ליתרון בדקה ה-63 אחרי שסון שלח כדור לדלה עלי בין רגליו של יירי מינה. הקשר ניער את מייסון הולגייט וג'יבריל סידיבה ושלח כדור מדויק לפינה הימנית של השער של ג'ורדן פיקפורד.

אברטון, שנמצאת בצרות משלה (מלבד הפציעה של גומש), ניצלה את היתרון המספרי והצליחה למצוא את השוויון שמונה דקות בתוך תוספת הזמן. לוקה דין הרים כדור בנגיעה, ג'נק טוסון השתחל מבעד להגנת טוטנהאם ונגח מקרוב ופנימה. הטופיז רחוקים רק שלוש נקודות מהקו האדום, התרנגולים חמש בלבד מהקו ועשר מהמקום שמוביל לליגת האלופות.