רשמי: ליברפול תעמיד שני סגלים ל-2 מפעלים

המייטי רדס יעלו עם סגל משני בגביע הליגה בעת ההכנות לגביע העולם למועדונים של פיפ"א

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.11.19 - 18:44

תגיות: ליברפול

תחילת כתבה

התקבלה החלטה. בימים האחרונים ראשי ליברפול נקלעו לדילמה קטנה אחרי שנודע כי רבע גמר גביע הליגה נגד אסטון וילה נופל ב-17 בדצמבר, כאשר באותו הזמן הקבוצה אמורה לשהות בקטאר במסגרת גביע העולם למועדונים של פיפ"א. היום (שלישי) המועדון פרסם הודעה רשמית לפיה הקבוצה תתפצל לשני סגלים, כאשר סגל משני יישאר באנגליה למפעל המקומי.

במלווד הודו בהודעה הרשמית כי לא מדובר במצב אידיאלי, אך כי בכדי לכבד את שני המפעלים ועל הדרך גם לא להעמיס על השחקנים, הוחלט לבצע את החלוקה הזאת ולשלוח את הסגל החזק לטורניר הבין לאומי. זאת הפעם הראשונה מאז 1986 שהקבוצה מבצעת חלוקה לשני סגלים בשביל שני משחקים שונים, שכן אז זה קרה בעקבות ה'בוקסינג דיי' ושני משחקי ליגה שהתקיימו יום אחרי יום ולקני דלגליש לא הייתה ברירה.

ליברפול עלתה לרבע הגמר בגביע הליגה אחרי 5:5 מטורף מול ארסנל וניצחון בפנדלים. בעקבות ההעפלה, נוצר מצב שבו המייטי רדס יאלצו לקיים לא פחות מ-15 משחקים ב-58 ימים, לו"ז צפוף ועמוס במיוחד שעשוי להשפיע על הרוטציה של יורגן קלופ וכן גם על התוצאות הרצויות. מיד אחרי אותו ניצחון, אגב, יורגן קלופ איים להעמיד שני סגלים או פשוט לא להופיע למשחק מול אסטון וילה.

הפעם האחרונה בה ליברפול שיחקה בגביע העולם למועדונים הייתה אי שם ב-2005. לצערם הרב, זה נגמר בהפסד בגמר 1:0 לסאו פאולו.