קלופ לצלם של 'סקיי ספורט': "אני לא ליצן"

מנג'ר ליברפול הפעם נשאר מאופק בסיום המשחק: "עשינו משהו מיוחד"

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.11.19 - 23:34
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

האם זה המשחק שייקבע את האליפות העונה באנגליה? ליברפול ניצחה הערב (ראשון) 1:3 את מנצ'סטר סיטי, השאירה את האלופה המכהנת במקום הרביעי ועשתה צעד משמעותי מאד בפסגה. המייטי רדס בעצם השיגו ניצחון 11 מ-12 משחקי הליגה הראשונים והם כעת מובילים בטבלה בהפרש של 8 נקודות מהמקום השני. רק מנצ'סטר יונייטד הובילה בעבר ביותר נקודות אחרי 12 מחזורים (9 נקודות ב-93/94).

בדרך כלל אחרי משחקים כאלה ותוצאות כל כך חשובות ו/או דרמטיות, המנג'ר יורגן קלופ דוהר אחרי שריקת הסיום למגרש, דופק על חזהו ומחבק את השחקנים. אבל לא הפעם. הפעם הגרמני נשאר מאופק, שכן הוא ראה את הצלם של 'סקיי ספורט' מאחוריו. המצלמה תפסה את קלופ אומר לצלם: "לא כשאתה פה, אני לא ליצן".

לאחר המשחק המנג'ר התראיין והתייחס גם לאירוע ה-VAR המדובר: "איזה משחק! אם אתה רוצה לנצח את סיטי, צריך לעשות משהו מיוחד ולשחק מאד אינטנסיבי. היה מאד לחוץ ב-15 הדקות האחרונות, אבל ראינו את האיכויות שלנו ומה החבר'ה שלנו יכולים לעשות. הם סיפקו 75 דקות של דברים בלתי רגילים. אירוע ה-VAR? אני חש סימפתיה כלפי פפ, אבל לא ראיתי בעצמי את הסיטואציה. שמעתי שהכדור קודם פגע בידו של ברנרדו סילבה ואז בשל אלכסנדר-ארנולד".