פפ: לפי מה שאני קורא, המירוץ לתואר נגמר

מאמן סיטי בציניות. סטרלינג: מזל שרודרי לא פגע לי בפרצוף

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.12.19 - 09:45
תחילת כתבה

אחרי שתי תוצאות תיקו, מנצ'סטר סיטי שבה למסלול עם 1:4 מרשים אמש (שלישי) בטרף מור מול ברנלי. בהיעדרו של קון אגוארו, גבריאל ז'סוס לקח פיקוד, השלים צמד (24 ו-50) וקטע רצף של שמונה משחקים ללא כיבוש. רודרי וריאד מחרז השלימו וצימקו, לפחות זמנית, את הפער מליברפול לשמונה נקודות בלבד.

כצפוי, פפ גוארדיולה נשאל בסיום על הסיכויים של קבוצתו להשיג את ליברפול במאבק על התואר וענה בציניות: "המירוץ לתואר נגמר. לפי מה שאני קורא, אף אחד לא נותן לנו סיכוי. זה גמור. אני לא מאמין בזה, אבל זה משנה אם אני מאמין או לא. רק המשחק הבא הוא הכי חשוב".

עוד הוסיף המאמן הספרדי: "אנחנו יציבים וזה מה שאנחנו רוצים להשיג. יהיה משוגע מצידנו לחשוב על התואר עם פער הנקודות שיש מליברפול. אנחנו צריכים לחשוב על הדרבי בשבת וזהו. חשוב שניכנס לקצב וניקח את הניצחון הזה למשחקים הבאים".

רגע משעשע נרשם במהלך מסיבת העיתונאים, כאשר גוארדיולה התייחס לרודרי, ואמר: "אני חושב שבאיירן מינכן. באיירן מינכן! אני לא יודע מה אני אומר.... אני חושב שמנצ'סטר סיטי צירפה שחקן מדהים לשנים הבאות".

חברו של רודרי לקבוצה, ראחים סטרלינג, התייחס לבעיטה האדירה של הספרדי לשער של ברנלי ברשת החברתית: "היה לי מזל שהבעיטה שלו לא פגעה לי בפרצוף כי הייתי עף ישירות חזרה לג'מייקה".