ואן דייק: "לא יכולים לדבר על אליפות"

בלם ליברפול מרגיע. מאנה: "טובים יותר מאשר בשנה שעברה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.12.19 - 13:54
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

2019, לא יהיה מופרך להגיד, הייתה אחת השנים הטובות של ליברפול מאז שנות השמונים ואולי אפילו אי פעם. זכיה בליגת האלופות, בסופר קאפ האירופי ובגביע העולם למועדונים, ריצה בלתי נתפסת בליגה ודרך שהחלה וכנראה תסתיים באליפות ראשונה אחרי 30 שנה. מחר (ראשון) היא תיפרד ממנה באופן סופי עם משחק אחרון בהחלט לעשור מול וולבס, ותנסה להאריך את רצף המשחקים ללא הפסד.

עם ההפסד של מנצ'סטר סיטי, שהוביל לכך שהפער של ליברפול מהיריבה הגדולה עומד על 14 ומשחק חסר, וירג'יל ואן דייק נשאל באופן טבעי על הסיכוי הברור לזכות באליפות: "אתם, בתקשורת מדברים, אנחנו נתרכז במה שעומד מולנו. אנחנו לא יכולים לדבר הרבה על זה, אז ניתן את אותן תשובות בכל פעם".

ואן דייק, שציין שנתיים מאז הגיע לליברפול, דיבר גם על ההצגה מול לסטר: "זאת הייתה הופעה מושלמת שלנו, אבל המשחק מול וולבס יהיה שונה לחלוטין. זה הולך להיות קשה מאוד. ננסה לעשות את הטוב ביותר, אבל זה לא תמיד אפשרי".

לפני ההתמודדות סדיו מאנה עמד על השינוי שעברה ליברפול מהעונה שעברה וטען: "לאבד את האליפות מכאיב מנטלית. למדנו מהטעויות שעשינו בשנה שעברה, היה לנו קשה מאוד ואני חושב שאנחנו טובים יותר העונה ועומדים במטרות שלנו. זו עוד הרפתקה עבורנו. ננסה להמשיך לעבוד ולהישאר באותה הרמה. צריך להקריב מעצמך כשאתה בסיטואציה כזו. אנחנו עובדים קשה בכל דקה ביום על מנת להיות טובים יותר ויותר".