הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכה לטוטנהאם: קיין ייעדר לפחות חודשיים

קרע בשריר הירך האחורי לחלוץ. מוריניו: "אין לו תחליף"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.01.20 - 19:48
תחילת כתבה

לפני שתפגוש את מידלסבורו בסיבוב השלישי בגביע האנגלי, טוטנהאם ספגה מכה קשה. הקבוצה הודיעה היום שהארי קיין סובל מקרע בשריר הירך האחורי, והוא צפוי להיעדר לפחות כחודשיים, עד חודש מארס.

קיין נפצע במשחק הליגה האחרון, בו התרנגולים הפסידו 1:0 לסאות'המפטון. הוא ירד מהמגרש בדקה ה-75 כשהוא מחזיק בשריר הירך האחורי, ובמקומו עלה מהספסל אריק לאמלה. החלוץ עצמו צייץ בעקבות ההודעה: "הראש למעלה. זמנים קשים חולפים, אנשים חזקים לא".


עוד לפני הודעת המועדון, ז'וזה מוריניו אמר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק בראשון: "אם תשאלו אותי, יש לי תחושה שיהיו חדשות רעות יותר מאשר טובות, לפי מה שהשחקן מרגיש, וזה שהארי קיין עזב את המשחק כמו שעזב. הוא לא חשב פעמיים, לא לקחו לו אפילו שתי שניות כדי להבין את חומרת המצב".

עם זאת, המנג'ר הפורטוגלי אמר שהוא לא מתכנןלצרף רכש בעקבות פציעתו של החלוץ: "אני חושב שאין לו תחליף, אבל אנחנו צריכים לנסות למצוא פתרונות עם השחקנים שיש".

מי שכן ייכלל בסגל למשחק הוא כריסטיאן אריקסן, שיסיים חוזה בתום העונה ועשוי לעזוב את הספרס כבר בינואר. מוריניו סיפק תשובה עמומה לגבי מצבו של הקשר:  "כרגע הוא יכול לסכם עם כל מועדון ולהצטרף בקיץ, זאת אפשרות אחת. השנייה היא שהמועדון יבצע עסקה בינואר, ובמצב כזה המועדון בשליטה. אפשרות שלישית היא שיישאר".

כון לעכשיו, לפי "סקיי", טוטנהאם מעדיפה למכור את הדני בינואר, אך מודעת לכך שקבוצות יעדיפו לצרף אותו ללא תמורה בתום חוזהו.