הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

19:30: מוריניו וטוטנהאם נגד ליברפול

הפורטוגלי לא שכח לעקוץ את קלופ, והתייחס לרכש במקום קיין

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.01.20 - 12:12

עוד לפני המשחק בשבת מול ליברפול הבלתי-מנוצחת, טוטנהאם קיבלה בשורה כואבת במיוחד, כאשר נודע לה כי הארי קיין יצטרך לעבור ניתוח ולהיעדר עד חודש אפריל מהמגרשים. במסיבת העיתונאים המסורתית לקראת מחזור הליגה, התייחס ז'וזה מוריניו לחסרון הגדול וכמיטב המסורת - סיפק את הסחורה.

"אני מעדיף לא לדבר יותר מדי על הארי קיין. אם אני מדבר עליו יותר מדי, אני נהיה קצת מדוכא ואז אתם תלכו ותגידו שאני אדם אומלל", אמר המנג'ר הפורטוגלי והוסיף בחיוך: "עדיף לדבר על דברים שגורמים לי לצחוק".

מוריניו, כמובן, דיבר על הנושא גם באופן רציני יותר והבהיר: "הארי הוא בלתי ניתן להחלפה. אין שחקן שיכול להחליף אותו, ואתם יודעים שאנחנו לא יכולים לשחק כפי שאנחנו רגילים ברגע שהוא לא על המגרש. אנחנו פשוט לא יכולים לעשות את אותם דברים".

והאם יגיע תחליף? שמותיהם של קשישטוף פיונטק ממילאן ומוסא דמבלה מליון הוזכרו כמועמדים להצטרף לתרנגולים, אבל למוריניו, לפחות על פי דבריו במסיבת העיתונאים, אין יותר מדי ציפיות. "אם הבוס יבוא עם פתרונות ברגעים קשים אלה, נקבל זאת בברכה. אם זה לא יקרה, אז נחכה לקיץ ואז נעשה את ההתאמות".

לטוטנהאם, כאמור, גם מצפה משחק גדול בשבת, ולז'וזה מוריניו מצפה מפגש פיקנטי עם יורגן קלופ. לפיכך, אחד העיתונאים הזכיר לו שמוקדם יותר העונה, כש"המיוחד" עוד שימש פרשן בטלוויזיה, הוא ביקר את ההופעה של ליברפול ב-1:1 מול מנצ'סטר יונייטד באולד טראפורד.

"באותו רגע לא הייתי מאמן כדורגל, הייתי פרשן, ואמרתי את מה שאמרתי כי חשבתי שיונייטד שיחקה טוב וביטלה את ליברפול. הייתי במקום שקלופ נמצא בו עכשיו, עם הקבוצה הטובה ביותר ורגיל לנצח. יונייטד הייתה בתקופה רעה והגיע לה כבוד על ההופעה שלה. הרגשתי אחריות לומר את זה. בחדר הזה כרגע יש כנראה רק שני אנשים שמאמינים שאנחנו יכולים לנצח. מי שלא מאמין - שייצא החוצה", הדגיש הפורטוגלי.