פפ נערך למהפכה. "נמצא מחליפים לכוכבים"

סיטי עוברת תהליך התחדשות. המאמן: "פודן יחליף את סילבה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.01.20 - 08:08
(Getty)
(Getty)
תחילת כתבה

בעוד היא רואה את ליברפול ממשיכה לברוח בפסגה בדרך לאליפות ראשונה מזה 30 שנים, מנצ'סטר סיטי תעמוד בחודשים הקרובים בפני צומת דרכים. הקבוצה שזכתה בשתי האליפויות האחרונות מזדקת ופפ גוארדיולה צריך לבצע רענון כדי למנוע מהמועדון להתדרדר אחרי עונה בינונית בסטנדרטים שהוא הציב, לפחות בליגה.

הקפטן לשעבר וינסנט קומפאני עזב כבר בסוף העונה שעברה ודויד סילבה צפוי להצטרף אליו בתום העונה הנוכחית. גם קון אגוארו צפוי לעזוב בתום חוזהו ב-2021. מדובר בשלושה אבני יסוד בסגל של גוארדיולה שלקחו חלק משמעותי בזכיות של גוארדיולה באליפות.

"אנחנו לא יכולים להתכחש לכמה שהם חשובים למועדון", ציין גוארדיולה לקראת המפגש עם אסטון וילה ב-18:30, "ויני (קומפאני) מיוחד, סרחיו מיוחד, גם דויד. הם שחקנים נהדרים, אבל למועדון יש את המחויבות למצוא את המחליפים הטובים ביותר עבורם. אנחנו חייבים להמשיך הלאה".

אחד השחקנים שאמורים להיכנס לנעליו של סילבה הוא פיל פודן בן ה-19. "הוא שחקן נהדר, אבל יש לו עוד הרבה מה לשפר", ציין פפ, "לפעמים צריך להיות סבלני, אבל אמרתי שאנחנו לא הולכים לרכוש אף שחקן אחרי שסילבה יעזוב כי יש לנו את פיל. אנחנו סומכים עליו".

מול וילה צפויים אגוארו וסילבה לפתוח, בעוד פודן ימשיך לחכות לצ'אנס על הספסל. פרננדיניו אמור להמשיך בהגנה כשלצד הארגנטינאי בחוד יהיו ריאד מחרז וראחים סטרלינג. לירוי סאנה ואיימריק לאפורט הפצועים ימשיכו להיעדר.