"הזוי שוודוורד ממשיך, במצבה של יונייטד"

גארי נוויל הטיח ביקורת קשה כלפי מנכ''ל השדים האדומים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.01.20 - 18:39
בעין הסערה, וודוורד (getty)
בעין הסערה, וודוורד (getty)
תחילת כתבהגארי נוויל, אחד מכוכביה של מנצ'סטר יונייטד הגדולה של סוף שנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000, וכיום בין הפרשנים המוערכים באנגליה, הטיח ביקורת כבדה על המתרחש בקבוצה בה שיחק כל הקריירהף, כאשר את החיצים הוא הפנה לכיוונו של מנכ''ל השדים האדומים, אד וודוורד.

כבר תקופה ארוכה שאקס יונייטד מבקר את וודוורד, בעיקר בנושא ניהול הרכש וסכומי העתק שנשפכו לאורך שבע שנותיו בתפקיד. הביקורות הפעם הגיעו לאחר ההפסד 2:0 לליברפול ביום ראשון, תוצאה שהרחיקה את קבוצתו של אולה גונאר סולשייאר 30 נקודות מהמרסיסייד.
"ראיתי נתון לאחרונה, שליונייטד יש את סכום ההוצאות השני הגבוה בעולם, וזה הסגל שיש להם. זה בלתי נסלח". אמר נוויל ברשת סקיי הבריטית. "לא להאמין שכזאת השקעה כלכלית נעשתה בסגל בשבע שנים האחרונות, ובסוף אתה מסיים עם הדבר הזה על הדשא".

נוויל אמנם לא נקף בשמו של וודוורד, אבל המסר היה ברור: "אני לא יכול לשנות את הבעלים (האחים גלייזר) של המועדון, אף אחד לא יכול", אמר המגן לשעבר, "אבל אני מתקשה להבין למה הבעלים ממשיכים לסמוך על הניהול הנוכחי של הקבוצה, שלא זכתה באליפות מאז עזיבתו של אלכס פרגוסון ב-2013".

לסיום נוויל העביר מסר ברור: "אם אתה לא מאבד את עבודתך אחרי ניהול כלכלי גרוע, הופעות גרועות על המגרש וחוסר הצלחה לאורך שנים, אז יש כאן בעיה גדולה".