"סגנון מיושן": השחקנים ביקרו את מוריניו

אימונים נטולי השראה ותקלים עם חניכיו. שוב סוער בטוטנהאם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.01.20 - 15:36
תחילת כתבה

כבר חשבנו שהוא נרגע, חשבנו שהפעם זה יסתיים שחיבוקים ונשיקות, אבל חלומות לחוד ומציאות לחוד. חודשיים אחרי שחזר לנוף הכדורגל העולמי, ז'וזה מוריניו מכה שנית: על פי דיווחים באנגליה, ניצחון בודד בששת המשחקים האחרונים הספיקו לשחקני טוטנהאם, שלא מרוצים מהסגנון המיושן של ה'מיוחד' ושמו אותו תחת זכוכית מגדלת כבר עכשיו.

צריך לומר את האמת, התוצאות מדברות בעד עצמן. מוריניו אמנם החל את הקדנציה שלו בטוטנהאם עם שלושה ניצחונות רצופים ונראה היה שהוא מוציא את התרנגולים לדרך חדשה, אבל אז הגיעה המפולת וכעת, קבוצתו ממוקמת במקום השמיני, קרובה יותר לקו האדום מאשר לכרטיס לאירופה. "שחקני טוטנהאם מבולבלים מהטקטיקה הישנה שלו ומהאימונים חסרי ההשראה", נכתב ב'סאן' הבריטי.

בדיווח אף נאמר שמוריניו "שם דגש על כדורים ארוכים וכדורגל בסיסי מדי לסגל של טוטנהאם, כשחלק מהשחקנים גם לא אהבו את הדרך בה התייחס לרכש מהקיץ, טנגי אנדומבלה". בתקשורת האנגלית טוענים שמוריניו העביר ביקורת על הכושר הלקוי של הצרפתי ושכעת, לא קיים ולא סיכוי קטן שהוא יפרח בשורות הלונדונים.

וזה לא נגמר כאן. לאחר התיקו מול ווטפטורד, דיווחו בממלכה על חילופי דברים בין דני רוס למוריניו, לאחר שזה לא נכלל בסגל. רוס אף ביקש לאחר מכן הסברים מהמאמן, לאחריהן התקל בין השניים נמשך. כעת, גם נושא הארי קיין יושב על כתפיו של ה'מיוחד', שמשווע למחליף ראוי. על פי דיווחים שונים, אדינסון קבאני וקשישטוף פיונטק הם המועמדים הבכירים להגיע.