"פוצ'טינו רוצה את משרת האימון ביונייטד"

המאמן יחזור לפרמייר-ליג? בהנהלה חוששים ממפולת כלכלית

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.02.20 - 16:53
תחילת כתבה

שלושה חודשים עברו מאז פוטר מאוריסיו פוצ'טינו מטוטנהאם, שלושה חודשים בהם הכדורגל האנגלי כבר הספיק לשכוח את מי שהיה אחד מאהובי הקהל האנגלי - אבל אם תשאלו את הארגנטיני, הרומן עם הפרמייר-ליג עדיין לא נגמר. היום (שני), דווח ב'מירור' הבריטי שפוצ'טינו עדיין לוטש עיניים לעבר משרת האימון של מנצ'סטר יונייטד, שתחפש פנים חדשות שישכיחו את פתיחת העונה הרעה מזה 30 שנים.

מאז שפוטר, שמו של פוצ'טינו עולה לעיתים קרובות בכל הנוגע לקבוצות הגדולות של אירופה, אבל הארגנטיני בחר לקחת חופש מכדורגל עד לסיום העונה. בצד של יונייטד, שנמצאת כרגע מחוץ לשישייה הראשונה, כבר חושבים כיצד לרענן את הקווים - ושמו של פוצ'טינו הוא השם המוביל ברגע זה. אבל צריך לציין, במידה שיונייטד תסיים באחד המקומות המובילים לאירופה, ייתכן שאולה גונאר סולשיאר יקבל קרדיט לעונה נוספת.

אחת הבעיות העיקריות שעומדות בפני השדים האדומים, היא כלכלית. ב'אולד טראפורד' מבינים שספונסרים כמו אדידס או שברולט הכניסו סעיפים לחוזה עם יונייטד, לפיהם אם זו תסיים מחוץ לרביעייה הראשונה, הסכום שתקבל ירד משמעותית - דבר שמדאיג את הבעלים של מועדון הפאר, שחוששים מעונה נוספת ללא ליגת האלופות.

על פי ה'מירור', פוצ'טינו עצמו כבר אמר למקורביו שהוא טוען מחדש את המצברים והוא מעוניין בחידוש הקריירה במהלך הקיץ - כשההעדפה היא כמובן להגיע שוב לפרמייר-ליג. המאמן בן ה-47 אמנם נשאר סבלני, אבל גם הוא מבין שמשרת האימון ביונייטד משמעותה חזרה לבמה הגדולה. וסולשיאר? לנורבגי נותרו 13 משחקי ליגה כדי להוכיח שלא כדאי לוותר עליו כל כך מהר.