בקהאם: סולשיאר עושה עבודה טובה ביונייטד

נאום ההגנה. כוכב העבר תומך בחברו לשעבר: "למד מפרגוסון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.02.20 - 06:43
תחילת כתבה

כשמנצ'סטר יונייטד ממשיכה להפגין יכולת מאכזבת, לא נותרו מגנים רבים על המנג'ר שלה, אולה גונאר סולשיאר. השדים האדומים אמנם עדיין בתמונת המאבק על המקומות שמובילים לליגת האלופות מהפרמייר ליג (היא ממוקמת חמישית בטבלה, שלוש נקודות בלבד מאחורי צ'לסי הרביעית), אבל מאוד רחוקים מימי הזוהר להם היה שותף הנורבגי כשחקן.

עם זאת, הוא קיבל היום נאום הגנה מפתיע מצידו של חבר לשעבר. דייויד בקהאם אמנם כבר שנים לא נמצא במנצ'סטר, אבל דעתו תמיד נחשבת (בטח בעיניהם של אוהדי הקבוצה) ו"בקס" הביע תמיכה בנורבגי, ובעבודה שלו באולד טראפורד: "לדעתי הוא עושה עבודה טובה", הוא אמר לרשת "סקיי", "הוא מתקדם ולומד כל הזמן, והוא ממשיך לעמוד מאחורי השחקנים. האוהדים נותנים לו את הקרדיט כי זוכרים לו את מה שעשה עבור המועדון לאורך כל השנים".

בהמשך, הוא מתח קווי דמיון (מפתיע אולי) בין סולשיאר לבין מי שהיה מאמנם המשותף, סר אלכס פרגוסון. "אולה לעולם לא יבקר שחקן שלו, ואת זה הוא בהחלט למד מ'הבוס'. הוא עדיין בהתלמדות, אבל הוא תמיד יגן על מנצ'סטר יונייטד ועל השחקנים שלה".

ובכל זאת, בקהאם התייחס גם לתקופת היובש הארוכה יחסית שעוברת על המועדון (שבע שנים מאז האליפות האחרונה). "כשאתה במועדון גדול כמו מנצ'סטר יונייטד, ברור שהוא יידע גם תקופות פחות טובות... אבל אני מקווה שזה לא יימשך יותר מדי זמן".