רוטציה גם הפעם? ליברפול אצל צ'לסי בגביע

כאב התבוסה לווטפורד ו"שלושת הגמרים". הרדס בכוננות שיא

מערכת אתר ערוץ הספורט  03.03.20 - 10:51
תחילת כתבה

כנראה שבאליפות אנגליה היא תזכה סוף כל סוף אז האם ליברפול תשלים גם דאבל מקומי? המייטי רדס יתארחו הערב (שלישי) בסטמפורד ברידג' למשחק קשה מאוד מול צ'לסי בשמינית גמר הגביע האנגלי במטרה לעשות צעד נוסף לעבר התואר אותו לא הניפו מאז 2006.

ליברפול תשוב ללונדון אחרי הפסד נדיר מאוד בליגה 3:0 לווטפורד בשבת ויכול מאוד להיות שבניגוד לשני המשחקים מול שרוסברי בשלב הקודם, הפעם יורגן קלופ לא יעלה עם סגל משני לחלוטין. הרדס, כזכור, כבר פגשו פעמיים את צ'לסי העונה - בסופר קאפ האירופי ובמסגרת הליגה - ובשתיהן יצאו וידם על העליונה.

מתברר שיורגן קלופ לא ממש שכח מהתבוסה לווטפורד ובמסיבת העיתונאים לקראת ההתמודדות סיפר: "צפיתי בה שוב בבית והיא לא השתפרה. התוצאה הייתה זהה. היה חשוב לי לצפות כדי להבין מה בדיוק קרה. אין לי ולו ספק קטן בנוגע לאופי של השחקנים שלי והייתי אדיוט אם היה לי משום שמגיע להם האמון שלי".

גיבור המפגש ההוא מול צ'לסי בסופר קאפ האירופי היה אדריאן. השוער הספרדי, שהגיע לליברפול בהעברה חופשית, התעלה בדו קרב הפנדלים באיסטנבול וצפוי לעמוד בין הקורות גם בסטמפורד ברידג'. "כולם רוצים להיות מעורבים בעונה הזאת ולקחת חלק במטרות הגדולות של המועדון הזה", הודה. "אנחנו יודעים שהסגל גדול ואנחנו חזקים מספיק להתמודד מול צ'לסי בחוץ".

"יורגן קלופ מנג'ר גדול, ומנהל טוב עם השחקנים בחדר ההלבשה ובפן המנטלי" סיפר אדריאן מה מייחד את הגרמני והוסיף: "אנחנו עומדים בפני שלושה גמרים: צ'לסי בגביע, בורנמות' בליגה ואתלטיקו מדריד בליגת האלופות. אנחנו יותר ממוכנים למשחק מול צ'לסי".