הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מחשש לקורונה: המשחק בין סיטי לארסנל נדחה

אנשי התותחנים בבידוד לאחר שנפגשו עם בעלי אולימפיאקוס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.03.20 - 06:42
סטרלינג ופפה. ייפגשו ביום אחר (Getty)
סטרלינג ופפה. ייפגשו ביום אחר (Getty)

אחרי שהפכה לאחת הליגות הבודדות באירופה שעוד לא נקטה בצעדים נגד נגיף הקורונה, נראה שלפרמייר-ליג לא נותרה ברירה. הליגה האנגלית הודיעה הלילה על דחיית המשחק בין מנצ'סטר סיטי לארסנל שאמור היה להתקיים הערב (רביעי, 21:30) באיתיחד.

הצעד נעשה כאמצעי זהירות, לאחר שהתותחנים היו לאחרונה במגע עם בעלי אולימפיאקוס, שמחזיק גם בנונינגהאם פורסט, אוואנגלוס מרינאקיס, שאובחן אתמול כחולה בקורונה. כזכור, ארסנל נפגשה פעמיים עם הקבוצה היוונית, והודחה נגדה בשלב 32 האחרונות בליגה האירופית: ב-20 וב-27 בפברואר, כלומר לפני 13 ימים.

כידוע, במקרה של מגע עם חולה מאובחן, ההוראות הן בידוד של 14 ימים מרגע המפגש, והמשמעות היא שהשחקנים ואנשי המועדון מבודדים בביתם ולא יכולים להגיע למשחק הערב. עם זאת, ארסנל הודיעה שכבר ביום שישי שחקניה צפויים לחזור לאימונים לקראת משחק הליגה הבא נגד ברייטון.

"על השחקנים לשהות בבידוד בביתם עד שתקופת 14 הימים תחלוף, וגם אנשי המועדון שישבו לידו מר מרינאקיס", נכתב בהודעה הרשמית של התותחנים. "אנחנו מבינים את אכזבת האוהדים שהגיעו עד מנצ'סטר והכרטיסים יהיה תקפים למשחק הבא. כאמצעי זהירות נוסף, למרות שאנחנו לא מאמינים שהיה מגע קרוב לאורחים אחרים של ארסנל שהיו ביציע המנהלים, אנחנו יוצרים איתם קשר וממליצים להם לפעול על פי ההנחיות. כולנו בארסנל מאחלים למר מרינאקיס החלמה מהירה".

בהודעה של מנצ'סטר סיטי נכתב: "ההחלטה התקבלה הלילה כאמצעי זהירות. אנחנו מאחלים למר מרינאקיס החלמה מהירה ונעדכן בימים הקרובה בנוגע לתאריכים החדשים. האוהדים מתבקשים לא להגיע לאצטדיון איתיחד למשחק".