ריו פרדיננד: "וידיץ' עדיף על ואן דייק"

אקס יונייטד שומר אמונים. מי טוב יותר? הצביעו בסקר

מערכת אתר ערוץ הספורט  22.03.20 - 07:41
תחילת כתבה

למרות משבר הקורונה, העונה ההיסטורית של ליברפול בפרמיירליג ממשיכה להעסיק את אנגליה עם השוואות חוזרות ונשנות ליריבה הגדולה – מנצ'סטר יונייטד. אחרי ההשוואה לקבוצה ההיסטורית של אלכס פרגוסון ב-1999, גם קרב בלמים עלה על הפרק - מי טוב יותר, וירג'יל ואן דייק או נמניה וידיץ'?

"זו שאלה טובה", אמר ריו פרדיננד, ששיתף פעולה עם הסרבי במרכז ההגנה של יונייטד. "אני חייב ללכת עם וידיץ' כי הוא היה השותף שלי. הוא גבר, נמניה תמיד הגן על הגב שלי ואני על שלו. אני אוהב את ואן דייק, שלא יבינו אותי אחרת, הוא בהחלט הבלם הטוב בעולם היום. הייתי שמח לראות איך הוא מתמודד עם המשחק של התקופה שלנו".

כמו כן, ואן דייק הוביל את ליברפול בשנה שעברה לזכיה באליפות אירופה ולפסגת הפרמיירליג. בנוסף, הוא זכה בשחקן המצטיין של הפרמייר ליג אשתקד ונבחר במקום השני בתחרות כדור הזהב 2019. לצדו עומד נתון היסטורי נוסף: כשבכל 2019 אף שחקן לא הצליח לעבור אותו בכדרור. מנגד, וידיץ' היה חלק מיונייטד הגדולה של שנות ה-2000, זכה בחמש אליפויות במדי שדים האדומים ואף הניף את ליגת האלופות תחת פרגוסון. האם פרדיננד צודק או שהוא בסך הכל תומך בחבר ותיק? הצביעו בסקר>>>