"ליברפול תמיד אצלי בלב": סטרלינג יחזור?

קשר מנצ'סטר סיטי על האקסית. וגם: הנאמנות למולדת האנגלית

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.03.20 - 19:40
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

קיץ 2015 היה קשה עבור אוהדי ליברפול. אחרי קרב אליפות דרמטי שהוכרע לטובת מנצ'סטר סיטי וההחלקה המפורסמת של סטיבן ג'רארד נגד צ'לסי, האלופה ניצחה אותה גם מחוץ למגרש. לאחר חמש שנים באנפילד, ראחים סטרלינג בחר לעבור לתכולים עבור 49 מיליון ליש"ט. היום (שלישי) החלוץ האנגלי ענה על שאלות ברשתות החברתיות והתייחס לאפשרות שישוב למייטי רדס.

"חזרה לליברפול בעתיד? היא תמיד בלב שלי", מסר סטרלינג, "אם להיות כנה אני אוהב את המועדון, זו קבוצה שעשתה המון עבורי כשהייתי צעיר". כזכור, החלוץ הגיע למייטי רדס בגיל 16 מק.פ.ר ודווקא כשהחל לקצור את הפירות באנפילד, הוא עבר לסיטי, איתה זכה בשתי אליפויות (בעונה שעברה על חשבון המייטי רדס) ושלושה גביעים.

כמו כן, סטרלינג היה אמור להוביל את נבחרת אנגליה ביורו הקרוב שנדחה עקב הקורונה. האנגלי נותר נאמן למולדת כשנשאל על ההשוואה בין הקישור של נבחרת שלושת האריות בעשור הקודם לזה של ספרד: "אני מצטער, אבל אני חייב ללכת עם פרנק למפארד, סטיבן ג'רארד ופול סקולס. אל תבינו אותי לא נכון, צ'אבי, אנדרס אינייסטה וצ'אבי אלונסו הם שחקנים מדהימים שהשיגו הכל, אבל אני גדלתי על השלישייה האנגלית המפחידה".